Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo3 vagy Gw2?

Diablo3 vagy Gw2?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb szerintetek? Ès mièrt?

2013. márc. 4. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bakker, ezek a címkék kiakasztanak...


Amúgy én a guild warsról több jót hallottam, még egyiket sem próbáltam.

2013. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A Diablo 3 ARPG, a GW3 MMORPG

Nem összehasonlítható.

2013. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
GW2* elnézést.
2013. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen más stílus a kettő, nem is értem hogyan akarod összehasonlítani. Egyébként GW2.
2013. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem azt kèrdeztem, hogy stílusilag milyen, vagy mmorpg vagy tököm tudja...ennyire nem vagyok kocka. Az èrdekel melyik jobb, nem pedig az, hogy a kèt mûfaj teljesen különbözõ...elfogadom meg minden, de a kèrdès mèg mindig az melyik a jobb szerintetek? GW2 v Diablo? (A vàlaszba csak annyit kell írni, hogy: szerintem a Gw2(vagy diablo) mert azt nagyobb èlmèny volt kijàtszani.
2013. márc. 4. 23:03
 6/13 A kérdező kommentje:
Ès amúgy mièrt ne lehetne összehasonlítani kèt mûfajt? Kèt àllatfajt is összelehet, ezt mièrt ne lehetne...ha ennyire szûklàtókörû vagy ne írj ide semmit..
2013. márc. 4. 23:06
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Ez vicc... micsoda emberek vannak...
2013. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A vicc az, hogy kèrdezek valamit ès nem kapok vàlaszt...jön a sok mmoharcos ès szívbajt kap, hogy nem vettem figyelembe, hogy a kèt stílus eltèrô...persze màr akinek, mert szàmomra mindkettõ csak pc jàtèk.
2013. márc. 4. 23:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon buta és primitív vagy, az a probléma. Kaptál válaszokat feljebb, nem tudom mit sírsz tovább.
2013. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem összehasonlítható az mióta vàlasz? :) Nyisd ki a szemed kèrlek harcos amazon :)
2013. márc. 4. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!