Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok a League Of Legends nevű játékról?

Ja és akinek van kedve játszani az írjon rám és bejelölöm :)



2013. márc. 9. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Fizz a kedvencem :)
2013. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem Master Yi meg Volibear :)
2013. márc. 10. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Na Volibear-rel nem szeretek annyira szembekerülni, főleg mikor ordít egyet és rohan felém :DD Kicsit ijesztő tud lenni.
2013. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért szeretem, na meg hát epic tank karakter :DD
2013. márc. 10. 13:12
 5/9 AccountManagerkovács ***** válasza:
Jelenleg a kedven játékom, bár a rankedet nem ajánlom senkinek... Olyan alakok vannak ott, hogy az valami elképesztő...
2013. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A ranked? mivolt ott? xd
2013. márc. 10. 17:09
 7/9 AccountManagerkovács ***** válasza:

Csak egyetlen példa:

Ugye van 5 liga (bronz, ezüst, arany, gyémánt és platina). Ezüst 4-ben vagyok, mert mindegyik ligán belül van 5 kis liga, szóval ez azért nem a legalja. És akkor iylen csapattársam van:


Volibear jungelben. Én Singed vagyok, állunk a bokorban. Középről Morgana elkezd pingelni, hogy tűzzünk el onnan, jön az invade. Én nem értettem emg elsőre, mit akar, de mivel nagyon pingelt, hogy fall back, hát én elmentem onna, Voli maradt. Öten jöttek, a pali first blood lett. Oké, ez még csak egy dolog, de azt képzeld el, hogy az 5. percben az ipse még mindig 1-es szintű volt, nem ölt minionokat, csak ment fel-alá mint a holdkóros, feedelt és még csak a skillekhez sem értett (pl. 10 méterre az ellenféltől használta az E-t). Végül valami 1/6 lett, de ilyet nem láttam még, hogy jungelezik és nem tud gankelni, nem ért a karakteréhez, nem kommunikál, feedel és HONORABLE OPPONENT volt!

Eddig 13 meccset nyertem és 13-at vesztítettem, ezekből a vesztésekből legalább 10 ilyen játékosok miatt volt.


Szóval ha valaki erre jár és ezt olvassa, akkor vésse az eszébe, hogy addig NE JÁTSZOM RANKEDET, amíg nem tud MINDEN POSZTON játszani és NE VÁLASSZON oylan karaktert, akihez nem ért! Köszönöm.

2013. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezzel sajnos nem váltod meg a világot, a magyarok és főleg azon részűk, aki ide jár csak kis részét teszi ki a játékosbázisnak.


Én egyébként sose játszottam rankedet és nem hiszem, hogy valaha is fogok. Számomra a szórakozás a lényeg... hülyékből és trollokból meg van elég normalon is.

2013. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rá lehet függeni rendesen xdd

kedvencem meg Caitlyn és Ashe^^

2013. ápr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!