Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Harry Potterrel játssza...

Melyik Harry Potterrel játsszak a telefonomon?

Figyelt kérdés
Az androidos telefonomra emulátorral szeretnék Harry Potter játékokat felrakni. A Playstation 1-es verziók nem tettszettek és laggosak voltak. A Gameboy Advance-n a 4es epizód volt az ami tettszett, bár elég pixeles. Valami olyan platformon nem tudtok Harry Pottert, ami tartalmas és jó a grafikája? (3 dimenziós)

2013. márc. 9. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb Harry Potter játék amit készítettek az az első rész PC változata
2013. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez szép, de a Samsung Galaxy S sajnos nem fogja elfuttatni... :/
2013. márc. 9. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:

elfelejtettem odaírni, hogy még Game Boy Advance-ből a Harry Potter és a Főnix Rendje jött be nekem a legjobban

tehát röviden PC-n az első három (főleg az 1) de ez most nem lényeg

GameBoy Advance-n a Főnix Rendje

2013. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg? :O kipróbáltam, de amikor a reparót tanulja, letöröltem, mert nem tettszett. Ezek szerint jó? Mit lehet benne csinálni? Roxfortban lehet mászkálni? Milyen varázslatok vannak? Nem lehet simán varázsolni, csak minijátékszerűen, ilyen szimbólumok jönnek fel és megfelelő sorrendben kell nyomni?
2013. márc. 9. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:

ja mászkálni kell a kastélyban és amiket még írtál

nekem anno nagyon bejött, de ha neked nem tetszett hát nem tetszett

nem vagyunk egyformák :D

2013. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!