Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvan már valakinek a Book...

Megvan már valakinek a Book of Spells game?

Figyelt kérdés
A Harry Potteres játékra/könyvre gondolok. Még csak újságba olvastam róla, és egyelőre nehéz elképzelnem hogy a gyakorlatban hogy is van ez :D

2013. jan. 24. 16:57
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én terveztem a játék megvásárlását, 10.000 forintért, de még sem vettem meg, mert azt olvastam utána, hogy inkább a fiatal korosztálynak való, azaz 06 - 16 éves korig. Sőt néhány óra alatt végigjátszható az egész játék. Ezért nem vettem meg.

Amúgy úgy hallottam, hogy teljesen szinkronos! Legalább egy játék végre magyarul, ami nem foci! Remélem több is lesz ilyen. Használtan láttam 9.000 forintért, szóval valaki már vissza is vitte a boltba. Sajnos csak ennyit tudok róla írni.

2013. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tényleg ez már full magyar szinkronos! Láttam róla egy videót, csak nem tudom hogy hogy működik? Mert hát... úgy mutatják mindenhol hogy í könyvből jönnek ki a dolgok meg ilyenek....nem tudom ez hogy van igazából? :D
2013. jan. 24. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
A Harry Potter és a Főnix rendje xbox-ra is full szinkronos. Nekünk az van meg. :D
2013. jan. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy mindenképp kapsz hozzá egy kis könyvet, ami csak néhány oldalas, (kb. 8-9 oldal) A videóból én is úgy néztem ki, hogy a könyvből jönnek ki a különleges lények és ezt ahogy forgatod úgy forognak előtted is a lények. Szóval nagyon jó látványa van és szinte ez miatt elvarázsol maga a játék. Aztán jön a kérdés, hogy meg ér-e annyit amennyiért árulják. Ha van a családban fiatal gyermek és őt érdekli ez az egész, akkor már lehet, hogy érdemes beruházni rá.
2013. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes lehet,de tényleg nagyon sokba kerül és csak ps3ra van :/ hát kinek van arra pénze....
2013. jan. 25. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!