Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvenni /játszani a...

Érdemes megvenni /játszani a Star Wars The Old Republicot? Vagy lessz valami új?

Figyelt kérdés
Fan vagyok szó ami szó, és hát így én inkább The Force Unleashed Starkiller/Galen Marek ilyen játékmód párti vagyok, de már így meguntam egy kicsit, és kipróbálnám ezt mert látom hogy jó féle, főleg hogy a földből is kitud tépni darabokat az emberke. Csak hogy egy kicsit már rég, és nem is biztos hogy már játszák, és hogy nem-e jön akkor már valami új star wars játék a 1313 vagy nemtudom milyen számú játékon kívül? vagy tényleg az új 7-12 ig terjedő film sorozatokkal jól levannak foglalva.

2013. márc. 7. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Tera-t se ajánlom túlzottan , de még mindig milliószor jobban mint a SWTOR-t , nem véletlenül a SWTOR a legnagyobb mmo bukás.
2013. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért a The Old Republic a legnagyobb MMO bukás?
2013. márc. 7. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert az bukta a legnagyobbat :D
2013. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de mivel? Miért bukott nagyot?
2013. márc. 7. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem, szóval túl rövid/könnyű volt hogy akár 6 óra alatt is kilehetett vinni az egészet, mindent. Akkor valami olyasmit nem tudtok mint a Prototype meg a The Force Unleashed. Nem Assassin vagy ilyen félét. Olyat amiben lehet így faxán ugrálni vagy gigantikusan nagy erőnk van mint Galen Mareknak vagy stíl dolgok mint Alex Mercernek.De ez már egy külön kérdés
2013. márc. 7. 23:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal ingyenes!
2013. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!