Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor pusztítottál el először...

Mikor pusztítottál el először Metin követ? És hol találom?

Figyelt kérdés

Nyilván Metin 2-ről van szó,és mivel most ezt a küldetést kaptam,14-es szintű vagyok,érdekelne,hogy mások hogy vannak vele,én néha még tigrisekkel se tudok elbánni.

Valamint a köveket hol találom? Mert elég ritka,hogy belebotlom.


2009. szept. 11. 15:58
 1/6 anonim válasza:
35%
ne játsz olyan szutyok játékokkal , WoW CS:S , akármi de azt az agyonreklámozott vackot ne
2009. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
WoW-ot se mer az egy nagy kalap szar. Sokáig játszottam vele de aztán szépen lassan rájöttem, hogy nem is olyanjó. Nagyon unfair a játék. Rohadt sok patch van hozzá és még oriási mennyiségű bug van benne amik akadályozzák valahol a továbjutást.
2009. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Metin követ én már rég találtam 14 es szint elött csak pont akkor nem amikor azt a küldit kaptam XD, Egyébként véletlen szerűen potyognak leginkább a város köré. A tigrisekenek ne menj a közekébe. Én most vok 21 es és már simán lenyomok 6 fhér tigrist. Gondolom neked a csata Metinje kell, az sárga színű kis meteorszerű szikladarab. Ha meglátod azonnal vesd rá magad mert más teszi meg helyetted ! Remélem segítettem !
2009. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ashyn ***** válasza:
100%
Harc,Bánat,Csata Metinje random idöben random helyes esik le a falu közelében...már lv13as testharcossal simán kiüthetö egyedül is..csak nem mindig azt a kézségkönyvet dobja amit remél az ember..föleg amikor nem is dok könyvet
2009. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

09-13 19:43

akkor te nyílván tört szerveren játszottál

Hiddel a WoWnál nincs jobb , viszont egyszer mindent emglehet unni , én speciel lassan 3 hónapja nemjátszottam gondoltama szünetet végigjátszom , hát , az ikonjára se néztem eddig ;)

2009. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

wow az egy utolsó agyon patchelt szar-.-

hogy lehet azzal játszani..

2011. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!