Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem mennek a dvd-s játékok?

Miért nem mennek a dvd-s játékok?

Figyelt kérdés
Igazából 2 játék (farcry 2, ghost recon 2) ,de mindegyik kompatibilis a gépre és a dvd sem rossz úgyhogy valószínüleg szoftveres hiba csak nem tudom hogy milyen. Mit tegyek ilyenkor?

2013. febr. 23. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
öhm kicsit konkrétabban. fel tod rakni? ír ki hiba üzenetet? Géped adatai esetleg?
2013. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gépem adatai egegyeznek a dvd feltételeivel (van ami jobb) . Fel tudtam telepíteni, ki is adta az ikont ,de ha rámegyek az ikonra kiírja hogy hibajelentést kell küldenem (amúgy meg windos xp-m van ha eseteg ez segít vmit)
2013. febr. 24. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Ak directx frissítés, visual cc 2010, videokártya driver frissítés nálam ezek anno xp-n segítettek ezen a problémán.
2013. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
frissítettem mindent még a visual C++ 2005-öt is (mert Win32bit-ünk van) , de nem ment .Valami más a hiba, esetleg nem tudsz mást ami segíthet?
2013. febr. 27. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!