Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen asztali gépet vegyek...

Milyen asztali gépet vegyek amin mennek az újabb játékok is?

Figyelt kérdés

Olyan gépre gondolok ami vinné a black ops II fifa 13, far cry 3 meg ilyenek.

Az ára mindegy.

Írjátok azt is légyszi hogy amilyen gépet linkeltek az kb mennyi fps-el vinné pl a black ops II-t


2012. dec. 18. 16:34
 1/7 Karesz6969 válasza:
Inkább rakj, vagy rakass össze magadnak az jobb is és olcsóbb is lesz mint a készen kapható társai.
2012. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem értek a gép összerakáshoz. Inkább megvenném. Meg ha én raknám össze miért lenne jobb?
2012. dec. 18. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert olcsóbban sokkal jobb gépet tudsz összehozni. Ezek a komplett PC-ket a hozzád hasonló hozzá nem értőknek találták ki, akiket könnyen le lehet húzni. Ezt természetesen nem sértésnek szántam.
2012. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Karesz6969 válasza:
Teljesen igaza van utolsónak és még annyi: nem garantáltak azok a dolgok amit sok helyen csak az eladás miatt mondanak egy-egy PC "tudásáról"...
2012. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, és akkor milyen "alkatrészeket" keressek?

Meg kéne valami gépház is...

Olyan alkatrészek kellenének hogy tényleg mennyenek az újabb játékok is. Aztán meg felkeresnék valakit hogy összerakja...

2012. dec. 18. 18:15
 6/7 Karesz6969 válasza:

Ezt nem így kell...keress valakit aki vállalja, majd ő beszerzi neked a megfelelő cuccokat a te igényeidet szem előtt tartva - ne te szaladgálj már a pénzedért - és összerakja garanciával, amit te kipróbálsz és ellenőrzöd, hogy az általad kívánt programok - persze ha lesz ilyen kérésed - fent vannak-e működő képesek-e és egy tesztprogram megnézésével zárod az átvételt mielőtt fizetnél.


Nálam legalább is ez a "divat" :-)

2012. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bemész a boltba és megmondod a gépet amilyen szeretnél

Ram:4gb

Processor:4magy 32 core i5

VGA:nvidia gt 650 1 gb

ez elég lesz neked és windows 7 öszerakják és jobb lesz mint az öszerakott

2012. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!