Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a sims 3?

Miért nem indul a sims 3?

Figyelt kérdés
Telepítettem(már 3-szor) de nem indul mindig azt írja ki,hogy a sims 3 launcher váratlanul leállt,arra is gondoltam,hogy mi lenne ha kiegészítőt is telepítenék de úgy meg azért nem jó mert a telepítéshez frissíteni kéne és azt a sims3 launcherrel kell.Mit tegyek annak érdekében,hogy elinduljon? (ja és ez vásárolt példány)

2013. febr. 20. 19:11
 1/5 anonim válasza:
Esetleg gépigénynek nem felel meg a géped? Vagy nem kompatibilis... milyen operációs rendszert használsz? Több info kéne...
2013. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már fönn volt a gépen csak frissült az op rendszer.
2013. febr. 20. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem ha ezt írja ki akkor megverem szó szerint rá b*szok egyet de nem használ úgyhogy megnytom az indítópanelt és ha leáll akkor gyorsan megnyomom az újraindító gombot és ztána megy is de ez csak akkor jó ha elötte nem indítasz se zenét,netet,vagy bármit csak a simset indidsad
2013. febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de aaz indítópanel sem fut
2013. febr. 24. 19:36
 5/5 anonim válasza:
esetleg töltsd le a tört verziót xD nekem törtverzión megy :D
2013. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!