Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The sims 3 miért nem indul?

The sims 3 miért nem indul?

Figyelt kérdés
Megvettem a sims3 alapjátékot a luxuslakás és az utazós kiegészítőt.Mivel megbántam mind a két kiegészítőt ezért letöltöttem az éjszakákat, mivel nem akartam kidobni 8000 forintot.Találtam egy videót minden jól ment letöltöttem crackeltem aztán kíírta miután betöltött hogy nem eredeti és kilépett.Felhívtam egyik barátnőm aki elmondta hogy bizonyos számú frissítés után az alap játékba kell crackelni.Így letöröltem és újratelepítettem mindent majd becrackeltem az alapba ezután már el sem indul hanem kiírja the sims 3 launcher nem indul és ennyi.Most vigyem el szervízbe vagy töltsek le egy alapot is??Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 31. 13:22
 1/2 anonim válasza:
szerintem töltsd le az alapot is és ha nem indul akkor lehet hogy vidd el szervizbe vagy letörlöd az éjszakákat és csak a lemezesek indítod el.
2013. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a probléma megoldódott mostmár mennek a cd-s játékok
2013. febr. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!