Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség TERA online? Akinek...

Segítség TERA online? Akinek van a fraya szerverre accountja karakterrel és nem használja az nekem tudná adni?

Figyelt kérdés
Mert a fraya szerver le van zárva és haveromék ott játszanak és én is szeretnék velük játszani,ha küldene nekem valaki privátban 1 accot karakterrel frayára nagyon hálás lennék!

2013. febr. 18. 22:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Már 3 éven nem a vov a legjobb :P hanem a guildwars
2013. márc. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jah igen internetszolgáltató géped van , de úgy írsz mint egy 10éves ... vagy nincs jobb dolgod vasárnap hajnalban ?


Amúgy azt remélem vágod hogy a szervergépen nem fut el játék , mivel a szervergépeket Linux OP-ről futtatnak .

Amúgy még a múltkori beszólásodon mindig röhögök "a géptől függ hogy buggos a játék" , alapból a bugg játékhibát jelent ... De komolyan annyi eszed lehetne mielőtt égeted magad a fa**ágokkal utána nézel a dolgoknak ... Jó noname oldalon ez nem gáz ... lehet hazudni csak valaki aki kicsit is ért hozzá körberöhög xD


Még 2 hülyeséget mondtál , nem vov , hanem WoW . A Guild Wars meg soha nem volt a világ legjobb MMORPG-je , utánna néznél a World Of Warcraftnak kb 10és fél millió előfizetője van , egész sokan lettek a mop megjelnése óta.

2013. márc. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

UI: Előző oldalon írtad AMD+ ATI , ja de milyen ? xD Amúgy elmondom te nagy szakértő a Tera is egy kisebb gépigényű játék .


Gépigényben a Cry 3 , a TSW , a Far Cry 3 vagy a BF3 is rongyá veri , de ezeknél meg is látszika grafika , igaz a Teranál is , de az egy Fantasy világ ég és föld a valósághoz közeli játékokhoz képest.

2013. márc. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
gépem van egyik internet szolgáltató a másik egy egyszerűbb
2013. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hazudj kettot es kisebbet...
2013. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

57%os kajak szánalmas és nevetséges vagy :D

Előzőnek igaza van hazudozol össze vissza

2013. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Csak hogy tudjátok mennyire szánalmas és 10éves az 57%os , küldött nekem egy PMet :D 10évével veri magát de semmi konkrétat nem írt xD


"Az üzenet küldője: Novák Dominik

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 07:54

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Segítség TERA online? Akinek van a fraya szerverre accountja karakterrel és nem használja az nekem tudná adni?

"Jah igen internetszolgáltató géped van , de úgy írsz mint egy 10éves ... vagy nincs jobb dolgod vasárnap hajnalban ? Amúgy azt remélem vágod hogy.."


Az üzenet témája: Csuma köc.sög

Az üzenet szövege: Szeva kis koczka mi a helyzet bu.zi falván? nagy a szád vagy fáj a fogad? szóljál mert kiszedem egy ütéssel.Ne te magyarázz nekem Kiskancsó oké van?"

2013. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!