Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz Assassin's Creed film?

Lesz Assassin's Creed film?

Figyelt kérdés
Ez a kedvenc játékom, olvasgattam utána, de alig van erről valami, és nem tudom, hogy melyik infó mennyire megbízható. Légyszi írjatok le mindent amit tudtok!!!!!! :) Ja, és szerintetek milyen lesz a film?

2013. febr. 17. 21:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Várom a további kommenteket :)
2013. febr. 19. 21:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hitman filmmel az volt a baj, hogy egy B-kat. akciófilmet csináltak belőle, mintha a játék egy shooter volna, holott nem az. Igenis igényli, hogy használd az agyad és hogy ügyes megoldásokat találj. Jobban örültem volna, ha inkább egy olyan ügynökösfilm-feelingje lett volna, mint pl. a Bourne filmeknek. Ahol nem azon van a hangsúly, hogy ellőnek egy tucat tárat minden jelenetben, hanem a kidolgozott, csavaros módjain annak, hogy hogyan old meg egy csávás szituációt, amikre nem is számítottunk volna-csakúgy, mint a játékban. Többetmondónak is ki lehetett volna hozni a filmet is, a karaktert is. Sok videójáték filmnek szerintem a kiaknázatlansága a baja. Az AC remek alapanyag, reméljük, él majd a jó lehetőséggel a rendező úr.
2013. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Remélem én is. Csak attól félek, hogy mivel rengeteg rajongója van az Assassin's Creed-nek, így tudják, hogy bármilyen lesz a film, mi(rajongók) biztos, hogy megnézzük...azért remélem, hogy tisztelnek minket annyira, hogy a játékhoz méltó filmet készítenek, ami azok számára is szerethető lesz, akik nem ismerik ezt a játékot. Mert ebből egy nagyon jó filmet össze lehet hozni. :)
2013. febr. 21. 12:51
 14/15 anonim ***** válasza:
Hm, nem akarok ünneprontó lenni, de nézd meg a rendezőt, szerintem ő sem valami biztató :/ Hót fiatal és még egy rendes filmje sem volt, csak egy maréknyi rövidfilm. Azok is mind közepes értékelésűek. Nagy lehetőséget kapott, remélem nem szúrja el.
2013. febr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem szúrhatja el....az szentségtörés lenne...nekem ez a rész meg Altair a szívem csücske :(
2013. febr. 28. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!