Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz Assassin's Creed film?

Lesz Assassin's Creed film?

Figyelt kérdés
Ez a kedvenc játékom, olvasgattam utána, de alig van erről valami, és nem tudom, hogy melyik infó mennyire megbízható. Légyszi írjatok le mindent amit tudtok!!!!!! :) Ja, és szerintetek milyen lesz a film?

2013. febr. 17. 21:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És melyik részét fogják megcsinálni? Remélem, hogy az elsőt!!!! És ajánlom nekik, hogy méltó színészt találjanak Altairhoz, már ha az első részt filmesítik meg!
2013. febr. 17. 21:52
 2/15 ZolaZotya ***** válasza:
elvileg lesz
2013. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Elvileg Michael Fassbender-rel lesz, itt van: [link]


Amint láthatod, az elsőt fogják megfilmesíteni. Remélem nem lesz low-budget, mert ez a film többet érdemelne és természetesen igényelné is a pénzt.

2013. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Már van film ha jól emlékszem egy-másfél éve töltöttem le igaz feliratos de mivel nem jött be az országba örültem neki így is.

Assassin's Creed:Lineage címen futott.

[link]

2013. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: az csak egy rövidfilm-sorozat volt.
2013. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De nem sokan látták.
2013. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A Lineage-t már láttam, nem arra gondoltam, de azért köszi :)

Én nem ismerem ezt a színészt, aki Altairt fogja alakítani, ti igen? És szerintetek megy hozzá ez a szerep, el tudja majd hitelesen játszani? Engem az zavar, h 35 éves...Altair meg 25(persze lehet, h a film cselekménye több évet foglal magába, de akkor is..). És szerintetek hasonlít rá? Nekem fura egy kicsit... :(

2013. febr. 19. 10:50
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát, annyira én sem ismerem a színészt, a Becstelen Brigantikban pl. benne volt, ha láttad, az alapján mondhatsz róla véleményt. A 300-ban is szerepelt. Szerintem is kicsit idős a szerephez, de még elfogadhatóan. Annyira nem is hasonlít (pl. világos tónusú, kék szemű arab?!) de még ezt is meg lehet maszkírozni. Annak viszont tényleg örültem volna, ha valaki olyat kérnek fel a szerepre, aki képes egy kis figcsózásra is, ha érted, mire gondolok.


Tehát egy jó AC filmben parkourözni/szabadfutni, és elég látványos, intenzív harckoreográfiákat kellene felmutatni. Ok, bármelyik színésznek betanítanak egy mezei kardozós mozdulatsort, és képesek jól kinéző jelenetet kihozni belőle, a többit dolgot meg megoldják dublőrrel, de akkor is. (Mennyivel jobban nézett ki pl. szerintem Tony Jaa, ahogy az Ong Bak 2-ben verekedett, kardozott, falfutkosott stb.) Nekem jobban tetszene, ha valamiféle harcművész játszaná el. Nem is tudom, pl. Scott Adkins vagy valaki, bár ő is jobban illene be a későbbi olasz részek szereplőihez.


Ha Fassbender csak Desmondot játszaná, az abszolút ok lenne. A filmbe pedig tényleg sok pénzt kéne beleölni, egy jó rendezővel, de akkor epic filmet lehetne kihozni az anyagból, nem csak azok számára, akik játszották a játékot. A lényeg szerintem, hogy ne skótoskodjanak, tartsák meg a sztorit, de közérthetően és a lehető legjobban aknázzák ki. Ahogyan ezek közül sajnos sok dolog nem történt meg pl. a Hitman vagy még inkább a Max Payne filmmel.

2013. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Elszomorított a kommented, utolsó, de sajnos igazad van. Azért remélem, hogy tényleg kihoznak mindent a sztoriból, és a színészből is. Reménykedjünk, hogy kellemesen csalódunk a filmben, és tényleg méltó lesz a játékhoz. Én bízom benne!!!:)
2013. febr. 19. 21:03
 10/15 A kérdező kommentje:

Bízom benne, hogy valahogy sikerül kicsit megfiatalítani és "meg arabosítani" ezt a színészt. Altair-t nagyon bírom, nem ajánlom neki, hogy elrontsa :)

(Ja, a Hitmannel is játszottam és láttam a filmet, nekem sem tetszett...nem a forgatókönyvvel volt bajom, hanem azzal aki Hitmant alakította...)

2013. febr. 19. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!