Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a tavalyi év...

Szerintetek a tavalyi év legjobb MMORPG-i? Pontozzátok őket!

Figyelt kérdés

Én tavaly kipróbáltam pár mmo-t leírom a tapasztalataim , kérlek tiis írjátok le (de csak olyat amit kiis próbáltatok) hogy tetszett , akár az én pontozásos rendszeremmel is leírhatjátok.



World of Warcraft : Mists of Pandaria :

Grafika: 4/10 , hát köztudott hogy a wow nem a grafikáról híres..

Küldetések: 2/10 , szokásos sablon küldik

Hangulat: 4/10 , egész jó távolkeleti hangulatot adtak a pandák , de ez még ígyse ér a TBC-s wowhoz fel

PvE Countent: 10/10 , wow egyik nagy erőssége az endgame..

PvP: 8/10 , komolyszinten elég nehéz ..

Kasztok: A wow egy folytatás a kasztok ismeret voltak szóval ..


Tera Online :

Grafika: 10/10 , maximális beállítások mellett gyönyörű fantasy világot adott (bár megjegyezném hogy tele buggal)

Küldetések: 2/10 ittis wowos sablon küldik..

Hangulat: 8/10 , jó volt igazi fantasy

PvE Countent: 1/10 , nagyon gáz volt az endgame , farmoláson kívül semmit nem lehetett anno csinálni

PvP: 4/10 , a játékot ami megmenti a harcrendszer , de a pvp nagyon unbalanced (volt legalábbis mikor én játszottam)

Kasztok: 6/10 , hiányoltam a mobilitást .. csak healer kaszt meg csak tank kaszt ...


The Secret World :

Grafika: 10/10 , valami epic amit műveltek vele , egy ilyen ismert világot (mivel ugye New York , egyiptom és más valós hely is van a játékban) nehéz megcsinálni , nem vélelen hogy valami eszméletlen nagy az ajánlott gépigénye.

Küldetések: 10/10 , a legkellemesebb csalódás , nagyon jók a küldetések kicsit nehezek de meglehet szokni hogy köveztetgetni kell ! Nem véletlen hogy van egy beépített google a játékba.

Hangulat: 10/10 eszméletlen jó hangulata van az egész story rész alatt .

PvE Countent: 6/10 , jónak jó , csak kevés szerintem az 1 raid

PvP: 7/10 , egész jó , csak nehezen szokható

Kasztok: ?/10 , mivel a TSWben nincsenek kasztok , a karaktered olyan irányban fejleszted amere akarod , ezért nem lehet pontozni , de nagyon jó és müködő dolog .


Star Wars: The Old Republic :

Grafika: 1/10 , nem is részletezném , nekem nagyon nem tetszett , kifejezetten csúnya

Küldetések: 6/10 .. elment.

Hangulat: 2/10 , én nem éreztem át az egészet

PvE Countent: 1/10 , nem vélelen lett bukás ..

PvP: 2/10 , szokhatatlan és rossz

Kasztok: 7/10 .. nekem egyetlen dolog ami bejött a játékban


Guild Wars 2 :

Grafika: 8/10 , egész jó de de mint fantasy világ a tera nyomába nem ér.

Küldetések: ?/10 , mivel nem voltak küldetések ...

Hangulat: 5/10 , olyan semmien volt , mégis egész szórakoztató

PvE Countent: 1/10 , nem véletlen hagyták ott sokan ..

PvP: 3/10 , egész jó de csak skinekért nincs kedvem 10órákat pvpzni ...

Kasztok: 6/10 voltak sablon kasztok is(warrior) , de egyediek is(Mesmer,Enginer,Necromancer) ..



2013. febr. 17. 00:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
Gw2 ide vagy oda az endgame azért tényleg eléggé unalmas. Nekem is megvan és szintezésig teljesen élveztem aztán az 1. hónapban Mikor szedtem a geart aztán meguntam és szünet. aztán jöttek a fractalok ez is jó volt elsőnek de aztán abba is beleuntam. Wowoztam előtte 4 évet és azért látszik hogy a wownak tényleg az endgame az erőssége és abba simán veri a gw2-t Többi területen viszont nem
2013. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

ÉS hol marad az EvE online? Szerintem simán leveri az összes gagyi marhaságot. "WoW az összes" csak egy kicsit át van írva. Olyanok mint a mostani filmek sablon alapján készülnek...


És az EvE-re én 10/10 et adok minden téren

2013. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 azott válasza:

Guild Wars 2

fel vttem egy karaktert lvl 80ra nap 3.4 óra játékkal kb 1 hónap alatt! ... iszonyat jó játék ... de! az, hogy a free playereket ennyire korlátozzák :( nem tudsz csetre írni / wb-nél köszöni meg köszöni e matt... /és még számtalan dolog van ! de így s nagyon jó .

2017. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!