Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 hibaüzenet: "A játék...

Sims 3 hibaüzenet: "A játék nem indítható! Kérjük telepítsd újra az alapjátékot! " Ezt most milyen hibát követően írhatja ki?

Figyelt kérdés
Előző nap még minden gond nélkül működött, de most ezt írta ki, miután el akartam indítani. Nem is új, már jó pár hónapja fent van probléma nélkül. Nincs valami javítási lehetőség a játék elvesztése nélkül?
2013. febr. 10. 02:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem telepist újra . Ha nem tudnád akkor leírom hogy kell: kiveszed a CD-ét ami bent van és beteszed az alapjátékét de ha az van benn akkor is ezt tedd ki és be teszed.aztán felhoz egy kis ablakot és ott van hogy the sims 3 futtatása vagy valami ilyesmi és arra rámész és ugyanazokat csinálod mint amikor feltetted a játékot és kész.Nem biztos hogy beválik de szerintem jó lesz :)
2013. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, újratelepíteni tudom hogy kell, de a mentett játékot hogy tudnám megmenteni, hogy ne vesszen el az egész? Sims 3 Gold Edition ez.
2013. febr. 10. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!