Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX 360 SLIM 4GB - Hibaüzenet...

XBOX 360 SLIM 4GB - Hibaüzenet hibakód nélkül játék közben és játék betöltése előtt. Mi lehet ez? Mivel van a gond, a konzollal, vagy a játékkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 napja vettem egy xbox 360 slimet (4gb) teljesen új állapotban a konzolstudio.hu-tól és kemény 7 órányi játék után egyszerre lefagyott. Felugrott egy kis ablak, de semmi nem volt beleírva :/ Mivel teljesen új, ezért csak ez + az ajándék játék van hozzá (assassin's creed 3 + ajándék fifa 2006) Mivel lehet a gond? A konzollal, vagy az AC3-al? Felhívtam az üzletet de ők sem tudtak pontosat mondani. Valamikor a jövő héten jön egy futár a termékért ami rossz lehet. Ma megyek megnézni, hogy másik xbox is bedobja-e a hibát vagy sem. Szerintetek? Valakinek ilyen gondja volt már?


Még annyit hozzátennék, hogy a játéklemez teljesen sértetlen


Előre is köszönöm a válaszokat



2012. dec. 7. 16:53
 1/3 anonim válasza:
Konzollal lessz a baj menny fel vele netre hagy patcheljen le .Ha ugyse jó uj rendszer kell neki..
2012. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fazekas Zoli ***** válasza:
ugyanez volt nekem és én is onnan vettem csak elsönek fagy le utána már soha többet nem fagy le .
2012. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem folyamatosan lefagy.. ez a gondom. Felhívtam őket és most majd kicserélik
2012. dec. 10. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!