Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, pár kérdés?

League of Legends, pár kérdés?

Figyelt kérdés

1. Mit jelent a lila (legutolsó) csík a championoknál?

2. Teemo gomba-csapdái a szövetséges bajnokokat is felrobbanthatják, ha véletlenül belesétálnak?

3. Ha Teemo láthatatlanná válik, akkor addig az marad, amíg meg nem támad valakit? A turretek és a minionok érzékelik őt, ha láthatatlan?

4. Ha már így kikérdeztem Teemot: szerintetek őt vegyem meg, vagy gyűjtsek Shyvanára? (már majdnem 4000-rem vam)

5. Melyikőjükkel hova jó menni? Miért?

6. Tristanáról mi a véleményetek?



2013. febr. 9. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:

1. milyen nehéz játszani vele

2. nem

3. tornyok szerintem igen, de minionok és hősök nem

4. személy szerint Shyvit ajánlom (sok Teemo van és bitangmód ks kari)

5. Teemo jó miden, Shyvi mindenhol máshol

6. nem rossz, jól el lehet vele szökni ha üldöznek, de amúgy nem nagy szám

2013. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

1. Milyen csík? Valami bővebb magyarázat?

2. Szövetségeset nem robban annak nem sok értelme lenne.

3. Igen addig ameddig meg nem támadsz valakit. A turretek látják és meg is támadják illetve ha közelbe van egy ellenséges bajnok akkor ő is látja teemot, a minionok nem látják ha láthatatlan.

4. Szerintem gyűjthetsz Shyvanára, mert no costos kari és teemo amúgy se drága de ez igazából a te döntésed.

5. Teemo: top,bot Shyvana: top,jungle

6. Az én véleményem szerint szégyentelen egy karakter haszontalan skillekell kivéve az ultij. Én még nem is igazáb találkoztam olyan tristanával aki tényleg tud játszani. (N)

2013. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. Csak ellenségre hatnak a gombák (legyen az player,minion vagy neutral monster)

3. Teemo passzív képessége addig "él" ameddig meg nem mozdul vagy nem támad, esetleg nem használ ability-t. Gondolok itt a W-re.

4. Mindkettő teljesen más felépítésű karakter. Shyvana jungler legfőképp (igaz használják solotopra is, de jungle a neki való), teemo pedig solotop esetenként miden is látni. Relatíve nehéz counterelni a gombái miatt. Teemo topra jó, főleg ap-ra építve. Megeszi a tankokat seperc alatt.

2013. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tristana szerintem inkább a fun kategóriába illik.
2013. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. Pontomat kijavítva ha az enemy turetjéhez érsz combatban vagy, tehát nem aktiválódik a passzív képességed.
2013. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dominik151 válasza:

1: Hirtelen nem tudom milyen csík.

2: Ha a szövetséges bajnokok a társaid akkor nem, nem robbanthatják fel.

3: Teemo ha láthatatlan lesz, akkor addig az is marad ameddig meg nem mozdulsz, vagy amíg meg nem támadsz vkit, és a minionok nem látják meg viszont a turret ige.

4: Ebben nem tudok segíteni mivel rajtad áll hogy melyiket tudod jobban kezelni. Ha érdekel a véleményem én Teemot kedvelem jobban.

5: Kikkel? Teemoval és Shyvanával vagy az összes champel?

6: Nem tudok jó véleményt mondani mivel sose szerettem, de valakinek az az erőssége.

2013. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2013. febr. 9. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!