Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Borderlands 2 vagy Black OPS...

Borderlands 2 vagy Black OPS 2 melyiket érné meg megvenni?

Figyelt kérdés

Az az igazság a black ops 1 nekem megvan .. gondolom sok változás nincs scak a fegyverek stb .. a borderlands 2 re hajlok nagyon csak sajnos normál multija nincs elvileg csak coperatív , szerintetek melyik érné meg ?


Pro - Kontra , érveket hozhattok fel mind2 félre .


2013. febr. 6. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Borderlands 2.
2013. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Borderlands 2, pro kontrát meg 1-1 gameplay videó megnézése után láthatod. Teljesen más műfaj a 2 játék.
2013. febr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell ide pro-kontra, egyértelműen a Borderlands 2.

A Black Ops 2 a lehető legrosszabb az összes cod közül.

2013. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm a válaszokat :D ment mindenkinek a zöld :D
2013. febr. 7. 13:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Még annyit leírnék azzal kapcsolatban, hogy nincsen 'normális' multija a Border2-nek. Szerintem nagyon is élvezhető 2-3-4 fős coop benne, teljesen jó hosszú hozzá a 'sztori' mód (vagy nem is tudom minek nevezzük). És még szórakoztatóbb is tud lenni mint folyton ismételni egy-két pályát ahol ölsz meghalsz és más nincs benne.
2013. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ez igaz , sokkal jobb mint egymást lőni folyamatosan . Úgy hallottam hogy a Border2-nek DLC-kel együtt több mint 100órás játékideje van , ami elégjónak mondható .

És co-op-ban is vannak nehézségi szintek bossok jobb fegyverek stb ?

2013. febr. 7. 14:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Vannak igen, ugyan az minden mint egyedül csak még bónuszként annyival nehezedik (szinten felül), amennyivel többen vagytok, cserébe cuccokat is gyakrabban találhatsz.
2013. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De lényegében az hogy megveszem , az csak annyival lessz jobb hogy tudok co-op-ozni nem ?
2013. febr. 7. 15:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Anélkül is tudsz.. hamachi, tunngle és egyéb segédeszközökkel.
2013. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Magyarul lényegében tök felesleges megvenni ? :D
2013. febr. 7. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!