Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Pets? Erdemes megvenni...

Sims 3 Pets? Erdemes megvenni a Sims 3 Pets jatekot?

Figyelt kérdés
Miket lehet benne csinalni? Van uj varos? Kutyanal,macskanal es lonal van tobb allat is? Ha letoltok allatokat a jatekra akkor azokkal is lehet jatszani? Szerintetek erdekes? :) <3

2013. febr. 4. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Azoknak kedvez ez a játék, akik szeretik az állatokat.Igen van új város, és rengeteg állatos dolog.Külön állatokat nem tudsz letölteni.A felsoroltakon kívül, például hörcsög, papagáj, szarvas, mosómedve és unikornis is van a játékban.Szerintem megvenni nem fontos, mert még mindig elég magas az ára, és nem olyan nagy kiegészítő.
2013. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy évvel ezelőtt vettem meg az alapjátékot és a Pets-et darabonkánt 9000Ft-ért a Tescoban, egyben pedig egy 20-as.

Feltelepítettem, elindítottam, de több mint 20 percbe tellett, mire a várost betöltötte, aztán az állatoknak rossz volt a grafikája és akadozott az egész. Szóval én azóta is új gépre gyűjtök, ahol normálisan tudok majd vele játszani..xD


Amúgy nagyon sok fajta kutya van benne. Nagyon szépek, minden apróságot be lehet állítani rajtuk.:) Szerintem próbáld ki. Vedd meg a Tescoban, ha tetszik megtartod, ha nem akkor másnap visszaviszed blokkal együtt, és megmondod, hogy a géped hibát írt ki rá és nem működik, így visszakapod a pénzed és vehetsz rajta mást:)

2013. febr. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi! <3
2013. febr. 8. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
és ezt hol lehet letölteni?
2013. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!