Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AION-ban hogy kell házat...

AION-ban hogy kell házat venni és fenntartani, hogyan működik ez az egész?

Figyelt kérdés

Az addig oké, hogy árverésen lehet megszerezni.

Mi van azután, hogy lett egy házam?

Az enyém marad végleg ha fizetem az úgynevezett karbantartási költséget, vagy ezt az akár több száz milliós tétel csak X idős bérlésre szól?


Mi történik a butorokkal berendezett Studió lakással, miután Házba költözöm, a bútorokat átlehet költöztetni vagy azok elvesznek és kezdhetem újra berendezni?.


Aukción hirdetett házak, vannak üresek és gazdagon felszerelt bútrokkal.


Amelyik bútorral van ellátva azt valaki saját szándékából adja el, vagy automatikusan kerül árverésre mert nem fizetett, illetve mi történik a bútrokkal az ilyen ház vásárlása esetén, megmaradnak az előző tulaj bútorai vagy eltünnek?.

Egyenlőre ennyi lenne a kérdésem.



2013. jan. 30. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt a hazalos marhasagot messzirol keruld el, csak idopocsekolas
2013. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem ez volt a kérdés....

Pusztán tudni szeretném, hogyan működik ez az egész, és ha tudom akkor eldöntöm azok alapján, hogy pocsékolom-e rá az időmet és pénzemet vagy sem.

Tanácsot adni lehet, de had döntse el mindenki, mire fecsérli el az idejét és pénzét amiért megdolgozott.

Ami érvényes a való életbe az egy játékban is megállja a helyét.

Valaki cigarettára költi a fizetése egy részét valaki inkább minőségi kajára és olyan is aki mitudomén vesz valami dekorációt a falra.

A fő kérdés még mindig aktuális. Köszönöm aki érdemben hozzá tud szólni.

2013. jan. 30. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:

ha veszel 1 hazat az veglegesen a tied, hiszen veszed es nem berled, es a butorok is a hazzal eggyutt mennek el ha eladod, de ugy tudom hogy koltoztetni is lehet a sajat lakasod kozt

a butorozott hazakat esetleg nyereseg miatt adjak el,

de inkabb kerdezoskodj jatekon belul, ott tobb/pontosabb infot kapsz,

2013. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!