Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Help Szerót szeretnék csinálni...

Help Szerót szeretnék csinálni Sa-Mp-n, de mások nem tudnak rá jönni?

Figyelt kérdés
Help Szerót szeretnék csinálni Sa-Mp-n, de mások nem tudnak feljönni be szeretném állitani a routert hogy jó legyen de amikor rá megyek a beállitásokra ki irja azt hogy Felhasználó jelszó, és én ezt nem tudom a TP LINK SOHO Router R402M -em van valaki tud ehez jelszót HELP PLS?

2013. jan. 27. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

felhasználónév: admin

jelszóhoz pedig ne írj semmit, ez szokott lenni az alapértelmezett beállítás.

2013. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem jó , az biztos hogy nem változtattam meg a felhasználót és a jelszót se ... valami más?
2013. jan. 28. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:

felh.név:admin

jelszo:admin

igy probáld meg,ez az alapértelmezett...engem igy enged be...máshogy nem...ha valamelyik családtagod nem állitott be egyéni jelszot akkor ez lessz...ha meg beállitott az a legjobb hogy ha elkéred töle...feltörni ne probáld mert ugyse menne szerintem...szoval :)

2013. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem jó :SS az biztos hogy senki sem változtatta meg rajta de azt hallotam minden routerhez más id pw nekem Tp Link Soho Router R402 M -t ir amikor beirom az átjárót és be kéne jelentkezni erre van alapértelmezett jelszó/felhasználónév?
2013. jan. 28. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
ez az alap.nekem is ez...és énis TP-linket használok...de figyelj már kicsit...Host-olt szervert akarsz akkor ahhoz nem kell ilyesmit csinálni...
2013. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Normális sa-mp szerót akarok csinálni amire fel tudnak jönni de nem tud senki sem mer retrieving info-t ir :S
2013. jan. 29. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!