Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan csinálhatnék kincskeres...

Hogyan csinálhatnék kincskereső térképet?

Figyelt kérdés

Csemetéimnek szeretnék régies kincskereső térképet, avagy kalóz térképet csinálni, csak nem tudom, hogyan.

Ötleteket is szívesen várok, hogy pluszba miket csinálhatnék még hozzá. (például kis kőzeteket, stb.)


2013. jan. 26. 15:27
 1/2 anonim válasza:

Nos, papírt két féle képpen tudsz "régiesíteni":

1.töményre főzött teába belemártod, és megszárad. Viszont már nem lesz olyan síma mint előtte mert a víz összehullámosítja.


2.teazacskót forró vízbe mártani, kicsit kifacsarni, majd mint egy ecsettel, "befesteni" vele a papírt, aztán gyorsan hajszárítóval kiszárítani.


Ezután jöhet a festés.(én temperával csinálnám, amihez kevés vizet használnék)


Milyen plussz dolgokra gondolsz?


Egyébként én még más papírokat is rejtenék el a helyszínen ami lehet a térkép következő darabja, vaagy esetlen találós kérdések lennének rajta, hogy hogy lehetne plussz kincseket találni.

(pl.:

Sünilabda, zöld a színe,

ősszel pottyan le a fűbe.

Benne barna golyó lapul,

nagyot pattan, hogyha gurul.

[Ha rájöttél, hogy hol növök akkor szaladj, mert megtalálod rajtam a kincset)

(a kincset a gesztenye fa tövében lehetne eldugni)

2013. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, azt hiszem, a teazacskós-kiszárítós módot fogom alkalmazni! :)

A plusz dolgok alatt például régi dinoszaurusz kőzeteket gondoltam, vagy valami hasonlókat.

2013. jan. 26. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!