Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3. -ba hogy tudom "meghal...

Łucy00 kérdése:

Sims 3. -ba hogy tudom "meghalasztani" a simemet (lent)?

Figyelt kérdés
Van egy öreg sim. Meg két tini.És ha az öreg meghalna akkor a többit nem vinnék el?És hogy halhatna meg az öreg?Mármint pl. mitől?áramütés?de azt hogy?vagy mi?

2013. jan. 25. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az öreg meghal, a tiniket elviszik.

Azt, hogy hogyan halhat meg a simed, itt találod:

[link]

2013. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én egyszer direkt "meghalasztottam" az öreg simet,a 2 tini pedig maradt:) az öreg pedig úgy halhat meg hogy pl.:kandallót leraksz valahol a szobában...raksz a kandallóhoz közel egy növényt..az ajtót leszeded(így az öreg nem tud kimenni a szobából)és vársz:D de ezt este csináld vagy hajnalba mert olyankor nem jönnek "magától" a tűzoltók:) ja és ne hívd ki a tűzoltókat!:D
2013. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy beirod a testingcheatsenabled true kódot, nyomsz egy shift-et és rákattolsz az öregre ott ott lesz hogy életszakasz valtas es lass csodat meghal(bocsi sz ekezrthibakert de telorol vok es lusta vok ekezetet irni)
2013. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bezárod 4 fal köré!!! és éhen hal vagy valami
2013. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem vinnék el a két tinit :) én is csináltam már ilyet. az öreget betettem a medencébe és körbekerítettem fallal aztán megfulladt^^ nem kell hozzá sok idő:d szerintem ez a legegyszerűbb megoldás.
2013. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!