Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-be melyik...

Makossz kérdése:

League of Legends-be melyik tankos championt ajánljátok?

Figyelt kérdés
League of Legends-be melyik tankos championt ajánljátok?

2013. jan. 22. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyban a stílusodtól függ. Jó tankok: Alistar, Volibear, Olaf, Amumu, Rammus, Mundo, Malphite, Shen, Singed.

Még vannak mások is, de én őket kedvelem :)

2013. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olaf,Amumu,Poppy,Singed,Garen,Chogi
2013. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsikét supportosabb kategória de Blitzcrank-kal nagyon szemét tud lenni az ember. Amikor azt hiszed, hogy megölöd hirtelen jön a barrier. Singedet is ajánlom
2013. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De amúgy Nautilus-ról Sejuani-ról és Volibear-ről mi a véleményetek?
2013. jan. 23. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Volibear iszonyú erős champ. A passzívja elkepesztően hasznos. Beadod az ultiját, átdobod a q-val, lelassítod az e-vel és végül óriási damage-t csinálsz a w-vel.
2013. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah csak mind miss lesz mert még tart a teemo-mmnak a darts-a :)
2013. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy kicsit megkéstem, de csak most bukkantam rá erre.

Az én tankjaim Amumu, Singed és Nautilus. Amuval és Singeddel sokat játszom, Nautilussal kevesebbet. Az első kettőhöz saját kis buildem van. Nem teljesen tank (3000 hp, kb.200-250 armor), inkább a képességek erejét növelem. Pl.: Singed mérge kb. 200/másodperc, a dobás 6-700.

Amumunak pedig annyi a manája hogy a W-t sosem kell kikapcsolni, plusz a Q 600, az E 350.

Nekem a fentebb említett hp pont elég, nagyon több nem is kell. A double-kill torony alatt igy is megy! :D

Ha érdekelnek esetleg a buildek, irj nyogudtan. :)

2013. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!