Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honfoglalón honnan tudja az...

Honfoglalón honnan tudja az ismerősöm az új nickem? Pedig nem adtam meg neki!

Figyelt kérdés

a régi nickemet töröltem, mert voltak vitáim az illetővel!

Az új nickemet nem adtam meg neki és azóta nem beszéltem vele és nem is játszottam vele! Egyedül egy másik ismerősöm tudja, mert csak neki adtam meg! de nem hinném, hogy ő megadta volna neki (akivel vitáim voltak)! Főleg, mivel nem is ismeri! Elképzelhető, hogy feltörte az ismerősöm a gépem, netán az ip címem alapján kinyomozta? Vagy ez hogy lehetséges?



2013. jan. 15. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazzal az E-mail címmel regisztráltál megtalálhat, rá lehet keresni a játékosokra az e-mail címük alapján.
2013. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem adtam meg neki az e-mail címem! Viszont az adataim módosításánál az e-mail cím mellett nem találtam semmiféle rublikát ahova lehetne zöld pipát tenni, akkor elvileg minden felhasználónak láthatatlan az e-mail címe! Tehát nem lehet kiválasztani, hogy látható legyen, ergo mindenkinek rejtve van (alapból), de akkor mégis hogy tudja? Mi alapján tudja megtalálni?
2013. jan. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!