Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 játékok: mit ajánlotok?

Xbox 360 játékok: mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hali

Nemsokár lesz egy xbox360-am és arra lennék kíváncsi milyen játékokat ajánlanátok?

Leginkább szerepjátok fps-rpg (pl maffia 2) stílusú játékokat szeretem, de nem ismerek túl sok játékot.

A horror szerűeket egyáltalán nem!

Ezeket a játékokat ismerem:

Mafia 2 (kijátszva)

Red Read Redemption (kijátszva)

GTA 4 (kijátszva)

Assassin's Creed 3 (ezt 100%megveszem)

Far Cry 3 (szintén)

WWE 12 vagy 13 (szintén)

Legók, God of war, borderlands darksiders, halo, inversion,prototype,max payne,fear,crysis,fable,mass effect,skyrim NEM ÉRDEKEL, mivel ezekkel már játszottam, vagy nem tetszik.


Hitman Absolution, Sleeping Dogs,forza horizon vélemény?


Dishonored (szerintem ezt is 100% megveszem, de erről is vélemény?)


Dirt2 vagy a Dirt3 a jobb szerintetek? (Nekem ránézésre a 2 jobban tetszik, de nem tudom biztosra)

Több autós nagyon nem kell.

Egy, max két fajta háborús játékot szeretnék megszerezni ezek melyikek legyenek? (pl black ops 2?)


Az egyik legfontosabb az, hogy WWE Fan vagyok, és ugye kijött a WWE 13, de sokan azt írják a 12 jobb, de most melyik akkor?


Várok sok játék tippet is!

Szívesen kipróbálok új dolgokat! :D

Előre köszi a válaszokat.



2013. jan. 14. 18:13
 1/2 Swayer válasza:
Szia én tudnám neked ajánlania protoype1-2 midn1 nagyon jó játék és még a flat out 2 autos roncsderbis játék nagyon kafa
2013. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Swayer válasza:
jah és még igy utlolag rá néztem a irományodra:D és a black ops-2 nem érdemes megvenni!!!!!! nagyon nagyon Szar:) viszont a moder war far 3 nah az nagyon tuti játék:))
2013. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!