Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Uj pc jatekok kozul miket...

Uj pc jatekok kozul miket ajanlotok?

Figyelt kérdés
RPG,Strategia nem szoktam jatszani
2010. aug. 19. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Autós:Need for Speed:Shift,GRID

Akció:GTA IV

RPG(Bár nem kértél):SIMS 3

FPS Lövöldözős:Call of Duty:Modern Warfare 2,Crysis

Sport:FIFA 2010,októberben FIFA 2011

2010. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Sims 3 nem RPG, hanem mittudomén mi. De biztos nem RPG.
2010. aug. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Sims 3 egy életszimulátor.
2010. aug. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy a kérdésre is válaszoljak: Mass Effect 1-2, FPS játék, helyenként RPG elemekkel megtűzdelve.
2010. aug. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A Sims 3 RPG-szerűség.Ott már szabadon kóborolhatsz a városba, beszélgethetsz,stb.Miből áll szerinted az RPG?
2010. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy nekem miből áll egy RPG?

Egy RPG-ben a karakterednek kasztot választhatsz (mágus, harcos, thief stb.), a harcokkal és sikeres küldikkel XP-t szerzel, amitől szinteket lépsz és a képességeidet fejlesztheted. Többnyire egy kitalált (fantasy) világban játszódik, ami szabadon bejárató.

2010. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hozzátenném még, hogy az RPG-knek van egy jól felépített, szerteágazó történetük. De ha ilyen nincs is, akkor is van egy bizonyos történetük, ami végigvezet a játékon, és ha vége a történet fő szálának, akkor vége a játéknak. A Sim 3-nak nincs története, és maga a cég is életszimulátornak sorolja be. Ez nem azt jelenti hogy a Sims nem jó játék, csak nem RPG, mit mondjuk a Baldur's Gate, vagy a Dragon Age: Origins :)
2010. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aham, már értem.Meggyőztél.:D
2010. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!