Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Assassins Creed-re...

Melyik Assassins Creed-re mondják hogy rossz 1, vagy 2?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
1. része lett a gyengébb
2013. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És miért gyenge mi a rossz benne?
2013. jan. 10. 21:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát gyakorlatilag tök monoton az egész.
2013. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
unalmas és semmi szabadság nem volt még benne
2013. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg repetitiv, atlephetetlen, felgyorsithatatlan eleme van, ami egy ido utan unalmassa valik. Ettol fuggetlenul szerintem meg igy is egy nagyon jo jatek szerintem (en nagyon szerettem), es iszonyat jo hangulata van, meg ugy is, hogy amugy jatekmenetben ez a leggyengebben sikerult tagja a sorozatnak. De szerintem tenyleg lenyugozo az az atmoszfera, amit a keszitok megalkottak benne.
2013. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 2 b*szottjó, a 3 is. Csak az első része lehet az, amit nem dícsérnek.
2013. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

akkor ki se pró bálom az első-t

köszönöm a válaszokat

2013. jan. 10. 21:30
 8/9 anonim válasza:

Pedig az is jó, egyedül csak van egy olyan tulajdonsága a ASSA1-nek a 2-vel vagy többel szemben, mint a FarCry2-nek a 3-al.


FarCry 2-ben autó az életed 1-2 nap múlva én töröltem is. Assa1-en ló az életed (szinte mindig lovagolsz, meg hegyetmászól a tetőre.) De még mindig élvezetesebb mint a FarCry 2.


De mint írták, valóban van benne elég sok monoton rész.

2013. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Viszont a 2. és a 3. rész történelmi szála az első részre épül. Szóval nem sok esély van rá, hogy megérted a sztorit, ha nem játszod az első részt.
2013. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!