Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecraftban miért nem...

A Minecraftban miért nem akarja összekovácsolni a két csákányomat?

Figyelt kérdés
Mindkét csákány teljesen használatlan gyémántcsákány. Az egyiket egy Szerencse III-as encaht van a másikon egy Törhetetlenség III és Hatékonyság IV...mikor beteszem azt írja ki, hogy túl drága. Próbáltam már kissé használt és teljesen új üllőn is de ugyan az az az eredmény...ha megcserélem a kettőt az sem segít....most mit tegyek ?
2013. jan. 9. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor vagy az van, hogy kevés exp/tp/xp-d van, tudod, ahol írja a szinteket, vagy nem lehet.

Általában az üllőnél csak úgy lehet kovácsolni, hogy balra teszed az itemet, középsőbe az enchant könyvet, és kapsz egy enchantolt cuccot. Két csákányt nem lehet összekovácsolni.

2013. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Össze lehet kovácsolni két fejlesztett csákányt is, azt hiszem addig, amíg az összekovácsolt csákányra nem kerül 2 fejlesztésnél több. Utána tényleg csak fejlesztett könyvvel lehet bővíteni ezt. Jelenleg legalábbis így van, talán később majd megváltoztatják.
2013. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen könyvfejlesztés ? Nem tudnád ezt pontosabban leírni...vagy linkelni egy lehetőleg magyar leírást ?
2013. jan. 10. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enchanting table-be tudsz berakni könyveket, majd fejleszteni is őket, ha van elég szinted. Utána az üllőn meg a kardod és a könyvet tudod összekovácsolni
2013. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én beraktam a tablebe a könyvet de semmit nem csinált :/...pedig 32-s voltam.
2013. jan. 16. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy viszonylag új frissítésben van benne
2013. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!