Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben melyik...

League of Legendsben melyik karaktert vegyem meg?

Figyelt kérdés

Shaco vagy Olaf????? Nem tudom eldönteni... Olaf nagyon tetszett de aztán megláttam shaco-t és szerintem elég jó.

A ti véleményeteket szeretném kikérni :D.



#játék #adjad
2013. jan. 8. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
mindkettot
2013. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olaf egy harcos.....közepes élet bitangerős támadás, és könnyű irányítani ami ha kezdő vagy nagy szempont, shaco egy assasin lopakodó, ugyanúgy közepes élettel és iszonyat erős attackal (persze fő hogy hogy buildelsz) viszont shacot nagyon nehéz irányítani persze ezért erősebbek ha lehet így mondani a spelljei...összeségében szerintem shaco jobb, de ha most kezded a játékot mindenképen olaf, aztán majd jöhet a bohóc :) ha van egy kis tapasztalatod vagy ismered mikor mit kell csinálni plusz ismered nagyjából a buildeket akkor shacoba majd beletanulsz....mindkettő közelharcos persze a játéktaktika más eléggé te döntesz :DDD
2013. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olaf epic tank , Shaco meg 1 baromi jó jungle , late gamebe jó.


Szerintem Olafot.

2013. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
irtó sokat shacoztam rohadt jó bár máár régen LoL-ztam azóta nem tudom nerfelték-e vagy változtattak-e rajta olafot nem ismerem de rohadt erős ő is de shaco mert ha gyík van akkor az első spelljével elillansz
2013. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2013. jan. 9. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!