Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet karaktert szerkeszt...

Bluedog327 kérdése:

Hogy lehet karaktert szerkeszteni egy már meglévő pályához Star Wars Battlefront 1-ben? (FONTOS, HOGY AZ 1-RŐL VAN SZÓ ÉS NEM A 2-RŐL)

Figyelt kérdés

Úgyértem, hogy példáúl a Star Fire mod v.1.1 Coruscant: Street pályára Coruscant Guards (fehér klónok) helyett és a Coruscant: City pályára sima klónok helyett mongyuk a Mustfar: Refinery pályáról Shock Troopereket (piros klónokat) berakni (MÉG MINDIG AZ 1-RŐL VAN SZÓ), és, hogy egyáltalán lehet-e ilyet.

Valamint, hogy a Battlefront 2-ből átkonvertált Felucia: Marshland pályára (és még 2 másik Felucia pályára) 327-es Star Corps Troopereket rakni (citromsárga klónok).

Továbbá a - szintén a Battlefront 2-ből konvertált - Coruscant: Jedi Temple: Knightfall pályára 501-es klónokat (kék klónok) berakni a Star Fire mod v.1.1 Tatooine: Jabba's Palace pályáról.

És még a Eddie's Dantooin Pályára a Star Fire mod v.1.1 Wookiland pályáról Kashyyyk Troopereket (41-es légió (zöld klónok)) illetve az Eddie's Tinna (vagy Tynna - most nemtudom hirtelen - ) pályára a Star Fire mod v.1.1 Utapau: Sinkhole pályáról 212-es Attack Battalion Troppereket (narancssárga klónok) berakni.


MIND EZ NAGYON FONTOS LENNE ÉS MÉG EGYSZER MONDOM, HOGY A STAR WARS BATTLEFRONT 1-RŐL VAN SZÓ!!!


A válaszokat előre is köszönöm.


FONTOS!!!:

Ha linkeket írtok a válaszokban légyszi ne legyen filefront vagy gamefront, mert onnan nem tudok letölteni semmit és nem csak a saját gépemről néztem - 5 külömböző gépen is néztem és mindegyiken hasonlót írt:


A fájl nem található



A Firefox nem találja a fájlt a(z) [link] helyen.



Ellenőrizze a fájlnevet, hogy jól írta-e.

Ellenőrizze, hogy a fájlt áthelyezték-e, átnevezték-e vagy eltávolították-e.


Ezt kb azóta tudom, mióta (2012 nyarának közepe fele) a Star Wars: Jedi Knight: Jedi Akadémiához skineket akartam letölteni és előtte sikerült is, de azóta nem megy.

Ezek után már azt gondolom, hogy ezek az oldalak senkinek sem mennek.



Amúgy amelyik pályákhoz odaírtam, hogy Star Fire mod v.1.1

azokon a pályákon kicserélték illetve átszerkeszették a karaktereket mindkét Érában a Star Fire módban - Klón Háborúkban is és Galaktikus Civil Háborúkban is - , de gondolom ezt tudjátok.


ISMÉTELTEN:

MIND EZ NAGYON FONTOS LENNE ÉS MÉG EGYSZER MONDOM, HOGY A STAR WARS BATTLEFRONT 1-RŐL VAN SZÓ!!!



2013. jan. 1. 00:41
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!