Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Esély sincs rá, hogy menjen a...

Esély sincs rá, hogy menjen a WoT?

Figyelt kérdés

Leszedtem a WoT-ot, fel is telepítettem, de miután a launchert behozza, de a játékot hiába indítom el. Megjelenik az ablak, nincs benne semmi csak fehérség, aztán pár másodperc után eltűnik. Feladatkezelőben se marad, onnan is eltűnik. Indítottam már a sajátgépből is egyből a játékot, ugyanez volt. Nem tudom mit csináljak.

Netbookom van tehát nem izom gép. 1 GHz-s, 2 GB RAM-mal de ugye a kártya mivel integrált levesz belőle 384 MB-t. De ettől még vinnie kéne elvileg nem? Csak marhára akadozna, minimál grafikával meg normálisan lehetne úgy ahogy működni vele szerintem.


Mondjatok légyszi valami megoldást!!


17/L



2013. jan. 2. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:

mar tobbszor raktak fel ilyen kerdest de ugy latom senki nem kapott valaszt

ha tudsz angolul akkor probald a hivatalos oldalon kerdezni

2013. jan. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Köszi.
2013. jan. 2. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
1 ghz-s procival soha az életben nem fog elindulni.. újíts be egy gépet. 100 ezerből már egész jó gépet össze lehet rakni pcx vagy ipon.hu-n
2013. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:

Garantáltan lehetetlen, még ha elindul, akkor is max. önjáró löveggel játszhatnál.


Nekem egy 2 GHz-es laptoppal a sűrűbb pillanatokban olyan FPS és késés van, hogy csak trükközve tudok játszani és nem tudok bokor mögül célozni, mert ott teljesen diavetítés lesz.

2013. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:
Ja és minimál grafikán megy, úgy, hogy még a videokártya beállításait is külön lebutítottam, meg feltettem olyan modot, ami az összes spec effektet letiltja a játékban. És ez is kevés az „úgy-ahogyhoz”. Csak bizonyos harckocsifajtákkal lehet így játszani, és a térképek bizonyos részeit inkább kerülöm ezen a gépen... és akkor 2 GHz-ről beszélünk.
2013. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2,5GB RAM

2.8 GH proci

1GB középkategóriás videókártya...

az a vicc hogy a crysis 2 megy minimumon egyész jól (ki is vittem) de a wot olyan szinten optimizálatlan hogy ezzel a konfiggal (szerintem) gyorsabb tankokkal is élvezhetetlen a játék... (ez 1GB VGA és 2,5 GB RAM nem is baszélve a prociról)

2013. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsánat nem: "gyorsabb tankokkal is" hanem: "már gyorsabb tankokkal" :)
2013. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!