Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek nincs elegetek a...

Nektek nincs elegetek a agyarosított minecraftal? Már csak én használom a jól bevált original angolt?

Figyelt kérdés

Kezd nagyon elegem lenni az idiót@ "őrláng tüzek","ragacsos dugattyúk","CSILLÉK"-ből

esküszöm néha úgy érzem mintha csak angolul kicsit se tudó 10 évesekkel lennék körülvéve már bocsánat és sok sok tsztelet a kivételnek.

Rajtam kívül van még valaki aki így érez és utálja a nagyon elrontott magyarosítást vagy csak simán az angolt használja?Az írjon,De az is íraht ki szetint nem lett nagyon el rontva a magyarosítás.



(Bár én nagyon gyakram úgy érzem nagy hiba volt magyarisítani a minecraft-ot.Legalább tanusz angolul.)



2013. jan. 1. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Hiba volt magyarosítani. Tény.. Bár én is magyarosítva játszok mégis, ha kérek havertol valami cuccot angol nevén mondom.
2013. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Én angolul játszok és a nevüket is angolul mondom.

Nekem nem hogy elegem van, UTÁLOM ha valaki a magyarosított változatot használja. Jó mi is használunk magyarosítottat, konkrétan az aranyat használjuk. De az arany helyett gyakrabban használjuk a vaj vagy a Butter szót. Mert az arany nem jó semmire. Esetleg még a malac, meg az üveg.


Van itt gyakorikérdéseken olyan kérdés hogy azt se tudom melyik dologra gondolnak. Most se tudom hogy mi az isten az őrláng tűz (gondolom a blaze) vagy a csille (akárhogy gondolkozok nem tudom mi az).


A következőket utálom: dugattyú, nyálka, amiket fent leírtál :D, kovakő (ezt még most se tudom, talán ez a Flint and steel), bevégző (először azt hittem valami új mob), hervasztó (ez a Wither szeretne lenni), termesz, bibircsók.

2013. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én beta 1.7.3 óta játszom és azóta angolt nyelven
2013. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!