Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks! Milyen nemzeti...

World of Tanks! Milyen nemzetiségű tankot erdemes venni? Vagy milyen tankot? Neve?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

ha volna olyan hogy "erdemes" akkor mindenki azzal jatszana nem?

valaszd amelyik neked tetszik

2013. jan. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legjobbak: MS-1, LTraktor, T1, FT17
2013. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 haldyr válasza:
57%

"ha volna olyan hogy "erdemes" akkor mindenki azzal jatszana nem?

valaszd amelyik neked tetszik"


Ez nem teljesen igaz... a kérdés hogy melyik tier ben keresed a legjobbat ... tier 2 ben a németek szerintem a legjobbak.Tier 5 ben 100% hogy a kv-1 a legjobb és a T1 heavy . Tier 6 ban a kv-1s a legjobb , de én a vk3601 is nagyon szeretem . Tier 7 ben elég kiegyenlített ott talán a helyzettől függ hogy milyen tank kerekedik felül...

Tier 8 ban szerintem az IS3 a legjobb, tier 9 ben E-75 el van a legjobb eredményem ... messze a legjobb német nehéz.

Tier 10 ben az IS4 és az IS7 a legjobb. Az pedig hogy milyen fajta tankot érdemes húzni az a játékstílusodtól függ . A közepes nem bírja a lövéseket annyira mint a nehéz de közelről kihasználhatja a gyorsaságát . A páncélvadász a bujkáláshoz ideális , általában minél nagyobbak annál lassabbak ezért ha valaki melléjük kerül szinte esélyük sincs ha nincs mellettük védelem de mindig erős az ágyújuk a színtűkhöz képest.

2013. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ kinek mi a legjobb. Én V-ös szinten a StuG III-ast mondom a legjobbnak míg más a KV-1-est..stb VIII-as szinten az AMX 50 100-at míg más az IS-3-ast, Királytigrist..stb. Nincs olyan, hogy legjobb csak meg kell találni azt az ágat ami a te stílusodhoz legjobban passzol.
2013. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mindegyik nemzet tankja jó,a győzelemhez vezető út a megfelelő addonokban,és a legénység skilljeiben rejlik:)
2013. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen stílusban játszol!

Ha bátrabb vagy, és mersz menni, és nem állsz be, hogy szétlőjenek, hanem mozogsz, akkor a Francia ajánlott, mert a francia tankoknak papír a páncéljuk, de viszont gyorsak, és pontos az ágyújuk (Heavy-nél tier8-tól revolvertár).

Ha olyan stílusú vagy, hogy kempelősebb, és nem mersz annyira menni, akkor a németet ajánlatos nyomni, mert a páncélzata erősebb, és az ágyúja pontosabb, de lassú a mozgása! Az amcsi meg a kettő között van, erősebb ágyúval, és közepes páncélzattal van felruházva.

Ja, de persze az orosz a legjobb szerintem, mert alacsony a felépítménye, kerekítettebbek a formák, bár mindegyik tank más sebességre képes, de az ágyúja erős. A Britet meg nem ismertem ki annyira, de nem túl erős a páncélzata, aránylag kicsiket sebez, de nagyon gyorsan tölt, és azért tud menni. Én ennyit mondok...

2013. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 magelano2001 válasza:
49%
német tiger
2013. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A te stílusod-tól és a taktikádtól függően kell választanod...


(A szovjeteknek és a Németeknek vannak a legjobb tankjaik,de akad jó tank más nemzeteknél is)...Te rajtad függ

2013. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!