Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen kevés az Fps-em...

Miért ilyen kevés az Fps-em Cs 1.6-ba? :O -_-""

Figyelt kérdés

A laptopom: (Dell)


RAM: 2Gb

CPU: 2.13 GHZ

VGA: 256 MB ://(Intel)

OP: RENDSZ.: XP


Azért tudom hogy nem gamer gép és nem játékra való de azért ez már sok... Hogy a cs-vel kevés az fps... Hallottam hogy valami drivert kéne letölteni? Amugy ezen a gépen ugy emlékszek hogy volt már nekem 100 fps-is ezért nem értem hogy mi van :SS Köszi a választ előre is!



2012. dec. 31. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
érdekes. nekem 1Gb ramom van, és elég szépen megy, mondjuk a router is beleavatkozhat. lehet hogy valaki lopja a neted, vagy ha többen vagytok egy Wi-Fin akkor. nekem is intel celeron a VGA-m, de 1.6-ra meg Source-ra megfelel. offolj minden programot, ami a háttérbe megy (torrent, msn(!),) vagy akármit. ha te játszol, és netán valaki még fentvan a wifin kérd meg hogy ne youtubeozzon. ezekért lehet.
2013. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De most állj.......az előző kommentelőnek nem a pinge kevés hanem az fps-e ne térjünk el a kérdéstől!Amúgy mivel nem értek a cs-hez ezért csak kijavítottam a kollégát.

Boldog új évet mindenkinek!

2013. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerintem az első is jót írt. De erről az illesztőprogramról nem hallottatok semmit?
2013. jan. 1. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Tedd magas Hertz-re a monitort, videókártyán kapcsold ki a vízszintes szinkronizálást, és állítsd be az fps-t és a rate-t konzolba...
2013. jan. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Most linux van a gépemen és nem találom ezeket a beállításokat :S Amugy ezeknek működni kéne?
2013. jan. 2. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek fps növelő beállítások. A hertz-et be lehet aztalon jobb gomb-tulajdonságok-beállítások-speciális-monitor és ott tedd a max hertz-re; mondjuk ez windows-nál kell így. A vízszintes szinkronizálást az ta videókártyán lehet, nviia beállításoknál; a konzolos cuccot meg CS-be...: fps_max 101, cl_cmdrate "101" ; cl_updaterate "101"; cl_dlmax "128"; rate 25000 kb ennyi ezek a fontosabbak.
2013. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha windows lesz rajta akkor meg fogom próbálni.
2013. jan. 2. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!