Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok pc játékokat? Ehez...

Me Gusta vagyok kérdése:

Mondanátok pc játékokat? Ehez a géphez: Processzor- 1,8Ghz Ram- 660Mb (Elég kevés) Videkártya- 128Mb Azért ilyen kevés mivel a régi tönkre ment

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

örülnék ha ilyen gépem lenne. bár nekem 2 ghz a procim. :PPP

na amúgy: gta 3, gta vc, talán gta sa, manhunt, diablo 1-2, cs 1.6, cs source, cs condition zero, talán cod 1, max fifa 7 vagy 8, prince of persia sands of time, prince of persia the two thrones, quake 1-3, metin2, unreal tournament, pokoli szomszédok 1-3 (talán a többi is nem tom)

csak olyanokat mondtam amik az én gépemen is elmennek (64mb vidikártya, 512ram, 2ghz proci)

remélem segíthettem. :D

2012. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Return to Castle: Wolfenstein

Clive Barker's Undying

Bloodrayne

The Sufferint - Ties that Bind


Mind remek, minőségi játék. Picit lejjebb húzott grafikán még ennél gyengébb gépen is futottak nekem.

2012. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!