Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed III-ban...

Az Assassin's Creed III-ban előhozható a magyar felirat?

Figyelt kérdés
Megvettem az Ac3-at de nem magyar alapból a játékban sem lehet magyarra állitani nincs olyan funkció pedig ugy kellene megjelenjen hogy magyar,hun,vagy hu nem?de egyik sincs de észrevettem hogy a assassins creed 3 főkönyvtárában a videos mappában van olyan mappa hogy hu és van is benne vmi fájl de nem tudom ettol még lehet-e magyar,ami még fura hogy az uplay-ben egyből volt magyar funkció angolról állitottam magyarra az uplay elvégre magyar de a játék nem ami a fontos:(.Végigtoltam a játékot angolul de szeretném magyarul is még1x help:)!

2012. dec. 31. 11:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Inditsd el és álítsd át a feliratot ott is magyarra. Mindenki másnak akinek elküldtem ment xd Semmiköze ahoz hogy melyik meghajtóra raktad.
2012. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
de hogy a pi-be nincs olyan opcio hogy magyar a spoken languages alatt kellene beallitani ugyebar a feliratost de istoknak sincs olyan hogy magyar:(((pedig mindent jól csináltam mégse magyar a játék vajon vagy mi a retkes tarka lófas* xd ugy kellene kiirja hogy magyar vagy hogy hun vagy hungarian vagy hu egyiket sem hozza elo:(
2012. dec. 31. 14:30
 13/22 A kérdező kommentje:
varjunk a 3.nal nincs 1 ubisoft sem nem tudom mit neztem en :PPPP a 3.nal hkey local machine software es nincs olyan hogy ubisoft az utso is fontos pedig nem?:P
2012. dec. 31. 14:36
 14/22 A kérdező kommentje:
ezert kerdem hogy nem mindegy hogy melyik lemezre tettem ott lehet ha a C-be teszem automatan akkor csinal ubisoft mappat meg 1 et es abba van az ac3 fokonyvtara de hat sehogy sem jo:(
2012. dec. 31. 14:38
 15/22 anonim ***** válasza:

Először is a Subtitle Language-t kell átállítani magyarra (hungarian-ra).


Tessék: [link]


A localization.land-ot másold be a játék főmappájába. (ahol az exe-i vannak)


Utána próbáld meg a subtitle language-t Hungarianra állítani. Nem tudom mi a hiba nálad de legalább a feliratok magyarok lesznek így, ha a kezelőfelület nem is. ):

2012. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
jah a kezelofeluletet leszarom az a legkevesebb gond csak a dumcsi legyen magyar:))))
2012. dec. 31. 17:09
 17/22 A kérdező kommentje:
amit linkeltél ott mit töltsek le mert ac3-at sehl nem találok:(((
2012. dec. 31. 17:11
 18/22 A kérdező kommentje:

ezt hozza elo a linkedbol kuld el pm-be a linket pls

[link] hozza elo

2012. dec. 31. 17:17
 19/22 A kérdező kommentje:
bocsánat xd [link] igy hozza elo
2012. dec. 31. 17:18
 20/22 A kérdező kommentje:
szerintem azert mert nem vok regisztralva es te gondolom igen.Probaltam regizni de az jott ki hogy nem sikerult elkuldeni a levelet lepj kapcsolatba az oldal adminisztratoraval
2012. dec. 31. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!