Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed III-ban...

Az Assassin's Creed III-ban előhozható a magyar felirat?

Figyelt kérdés
Megvettem az Ac3-at de nem magyar alapból a játékban sem lehet magyarra állitani nincs olyan funkció pedig ugy kellene megjelenjen hogy magyar,hun,vagy hu nem?de egyik sincs de észrevettem hogy a assassins creed 3 főkönyvtárában a videos mappában van olyan mappa hogy hu és van is benne vmi fájl de nem tudom ettol még lehet-e magyar,ami még fura hogy az uplay-ben egyből volt magyar funkció angolról állitottam magyarra az uplay elvégre magyar de a játék nem ami a fontos:(.Végigtoltam a játékot angolul de szeretném magyarul is még1x help:)!

2012. dec. 31. 11:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Regedit:


[HKEY_CURRENT_USER\Software\Ubisoft\Assassin's Creed 3]

"Language"="hun"



[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Ubisoft\Assassin's Creed 3]

"InstallDir"="M:\\Assassin's Creed III"

"Language"="Hungarian"


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Ubisoft\Assassin's Creed 3]

"Language"="Hungarian"


Csak a Language fült módosítsd az ábra alapján semmi mást Regedit= Regisztrációs Bejegyzés Nézőke, Startmenü keresőjébe beírod Regedit és megtalálod, vagy futtatás: regedit) :D

2012. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de akkor tuti hogy elolehet hozni a magyar nyelvet?
2012. dec. 31. 13:42
 3/22 A kérdező kommentje:
ha ezt megcsinalom?
2012. dec. 31. 13:42
 4/22 A kérdező kommentje:

az utolso modositas a 3.-nal nincsen 2 ubisoft:( csak az elso utan assassins creed R 3

Assassins creed 3

Assassins Creed 3 1.01 mivel ez a patch

2012. dec. 31. 13:47
 5/22 A kérdező kommentje:
amugy windows 7 ultimate az oprendszerem es meg van egy olyan hogy a 3.-nal az Assassins Cred 3 mappaba Game Update ott pedig a language us azt at kell allitani?
2012. dec. 31. 13:49
 6/22 A kérdező kommentje:
ja es ezt a regedit fajlt hova kell menteni?:P
2012. dec. 31. 13:51
 7/22 anonim ***** válasza:
csak regeditben kell módosítani, ott meg pofon egyszerű.
2012. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Le is írtam hol vanak keresd azokat.
2012. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
hát a leiras alapján az de nem értem mi kell történjen:(sikerult az elso 2 de az alapértelmezett értéket kell?meg az elso 2 -t megtalaltam de a 3.-nal nincsen 2x ubisoft talan azért mert a D lemezre telepitettem a jatekot?ha jol megcsinalnam mi kellene tortenjen belepek es egybol magyar lesz vagy bekell allitani?
2012. dec. 31. 14:01
 10/22 A kérdező kommentje:
megcsinaltam ugy ahogy van de nem tortent semmi:( a 3.nal ahogy mondtam nincs 2 ubisoft de az elsoben van ac3 mappa es atlehet allitani magyarra at is allitottam de semmi ahh
2012. dec. 31. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!