Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ajanlani olyan jatekoka...

Tudtok ajanlani olyan jatekokat amit miutan letoltok mukodjon net nelkul?

Figyelt kérdés
Sok jatekkal probalkoztam letoltom telepitem ,mukodik a laptopon,a gyerekeknek ,nincs meg net es atrakom a gepukre es ott nem mukodik ,ha ott csomagolom ki ha feltelepitve rakom at,melyik jatekok mukodnek net nelkul koszonom a valaszokat.
2012. dec. 29. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak internet kérdése..Többet is írhattál volna például arról hogy milyen a két gép,és legfőképp milyen játékot tettél rá.


Nem mindegy ám :) De ha ezeket megírod akkor hátha találok választ a kérdésedre.

2012. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
annyit tudok,,fujitsu siemens,,80gb es windows 7 program van angol verzio,toltottem le biliard ,autos jatekokat ,amik nem nagy jatekok de nem mukodnek a gepen a laptopon meg jol mennek,sot van auto szimulatoros jatekok eredeti cd foltelepitem ,egyszer elinditsa ,es tobszor nem akarja,es most vettuk a gepet angyalra nem tudom egesz mas az angol verzio,mint nekem a magyar verzio a laptopon.Kosz ,hogy probalsz segiteni.
2012. dec. 30. 19:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja meg annyit a GTA ami a laptopon volt es nem a netrol toltottem le azt at raktam a gepre azt egyedul viszi.
2012. dec. 30. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!