Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League Of Leagends?

League Of Leagends?

Figyelt kérdés

1.Ha megveszek egy karaktert az örökre az enyém marad ugye?

2.Az miért van ,hogy rengetegen játszanak az ingyenes karakterekkel?Azért mert sok az amatőr?Vagy mert már ezekkel sokat játszottak és már nem nagyon akarnak váltani?

3.Azt a a pénzt meg a pontot amiért championokat veszek azokat ,hogy szerzem és ,hogy bírnék többet szerezni?



2012. dec. 29. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

1. igen

2. hogy kipróbálják őket, mert nem feltétlenül akarják egyből megvenni, de szintfüggő ha kicsi vagy akkor igen nekik kevesebb hősöd van, nekem sincs sok és néha ki szoktam próbálni hőst

3. játssz, győzelmekért több IP-t kapsz, meg tribunaloz, azért is adnak valamennyit.

2012. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek "erdőzni" tudod amikor az erdőkben írtom a semleges lényeket azért is kapom ezeket a pontokat?
2012. dec. 29. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Igen.

2. Azért játszanak ingyenes karakterrel, hogy kipróbálják őket, mielőtt megveszik. Én legalábbis azért teszem.


Erdőzni ne menj 20-as summoner szint előtt, mert ha nincsenek armor rúnáid, könnyen szétszednek a szörnyek. IP-t, amivel championöket tudsz venni, egységesen kapod a befejezett játékért. Az, hogy mennyit kapsz érte, azon múlik, hogy hány tornyot vertetek be, hogy milyen hosszú volt a játék, és hogy győztetek vagy vesztettetek. Ezen kívül minden nap első győzelméért +150 IP-t kapsz. Itt részletesen le van írva:

[link]

2012. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most 5 szintű vagyok,magyarul nincs leírva az amit linkeltél mert az angolom nem a legjobb. A skinek amiket unlockolni lehet segítenek valamiben,más képességeket adnak?
2012. dec. 29. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:

A link alatt lényegében az van leírva, amit én is leírtam csak részletesen, függvényekkel.

A skinek csak jól néznek ki, másra nem jók. Unlockolni pedig csak igazi pénzzel lehet, szerintem tök fölösleges, aki megveszi, azt hiszi, hogy majd mindenki fél tőle, de sajnos az a tapasztalatom, hogy aki skines championnal megy, általában még bénább is, mint a skin nélküliek. Három championnak egyébként ingyen meg lehet szerezni a skinjét: Alistar-nak, Tristana-nak, és Kayle-nak.

5-ös szinten pedig semmiképp ne jungle-ozz, mert még a masterik sincsenek meg hozzá. Itt találsz amúgy minden championhöz útmutatót, hogy milyen sorrendben érdemes a képességeket rakni, milyen tárgyakat érdemes venni neki, milyen masterikkel, rúnákkal, stb... Igaz, hogy angol, de a lényeget megérted, és egyébként is, sajnos, ha sikeresen akarsz LoL-ozni, nem úszod meg, hogy ne tanulj egy kis angolt, mivel ez egy csapatjáték, a kommunikáció elengedhetetlen a győzelemhez. :(

2012. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt a link a végéről: [link]
2012. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!