Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul el a Sims 3-mam. Mi...

Nem indul el a Sims 3-mam. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Eredetin van meg az alapjáték és a Házi kedvencek. Letöltöttem hozzá még 4 kiegészítőt.. Hónapokig tökéletesen működött, de ma ahogy rákattintottam az ikonra kiírta, hogy "Sims3Launcher has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience."

Gondoltam biztos valami gond lehet az egyik fájllal és letöröltem mindent (csak az ISO fájlokat hagytam) és elkezdtem újratelepíteni.. Miután felraktam az alapjátékot, megpróbáltam elindítani, de ugyanazt írta ki. Segítenétek, hogy most mit kellene tennem?



2012. dec. 27. 14:00
 1/10 Lunala ***** válasza:
Először próbáld meg közvetlenül a játék exe fájljával elindítani, ne az indítópanellel, hátha csak annak van baja. Hogy ezt megtedd, menj ide: Program Files/Electronic Arts/The Sims 3/Game/Bin és keress egy olyat, hogy TS3W.exe és arra katt 2x. (Ha esetleg azzal nem indul el, még a sima TS3.exe-vel is megpróbálhatod)
2012. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam, de nem indul el azzal sem.
2012. dec. 27. 14:07
 3/10 Lunala ***** válasza:
Hm... Pontosan milyen kiegészítőket szedtél le?
2012. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Leszáll az éjt, Nemzedékeket, Álomállásokat és az Évszakokat. Nem értem, mert eddig mind működött...
2012. dec. 27. 14:13
 5/10 Lunala ***** válasza:
Várj, privátban küldök linket, mert ide nem engedi :)
2012. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most ott tartok, hogy elkezdtem visszatelepíteni a kiegészítőket. Az elsőnél felajánlotta a játék frissítését, ez meg is történt. Most a launcher már be is jön, de kiírja, hogy "Hiba lépett fel a játék indítása közben. Részletesebben a Naplóban olvashatsz erről." vagy valami ilyesmi..
2012. dec. 27. 14:53
 7/10 Lunala ***** válasza:

Azt akkor írja ki, ha rosszul lett letörölve valamelyik kiegje(vagy az alap) Kövesd itt PONTOSAN a leírtakat, majd tedd újra az egészet: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__3412669-m..


Oda is leírtam, de ide is leírom azért, ha bizonytalan vagy, vagy úgy érzed nem menne, inkább kérd felnőtt segítségét(vagy olyat, aki jobban ért a gépekhez:))

2012. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, amiket leírtál, de nekem nem voltak ilyen nevű fájlok, mappák azokon a helyeken, ahol te leírtad, (kivéve a HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Electronic Arts -> Sims részt.. azt ki is töröltem)
2012. dec. 27. 15:15
 9/10 Lunala ***** válasza:
Nem mindegyik szokott ott lenni, de amit ott hagy,(mint az az egy ami ott volt) az is okozhat problémát.
2012. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 GeoidMan válasza:

Sziasztok!

Nekem win 8.1 fut szépen. De ezért cserébe el kell végezni egy pár dolgot a telepítés előtt.

Én ezt tettem:

- .Net keretrendszer 3.5 telepítése

[link]

- directx 9 telepítése

[link]


Mindet telepíted a hivatalos microsoft oldalról, nekem letöltött aktivált win 8.1 van. Nem gond hogy nem eredeti.


Utána telepítettem a játékot és minden rendben van!

2015. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!