Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot vegyek XBOX...

Milyen játékot vegyek XBOX 360-ra?

Figyelt kérdés

Milyen játékot ajánlotok ami nem túl drága?

Black ops 2,Farcry 3,Hitman abs.,halo 4, meg minden féle gyilkolós meg van...

Valamilyen autós,vagy amiben nincs gyilkolás?Mert már jól esne egy olyan játék amiben nincs öldöklés.. :)


2012. dec. 27. 01:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem... évi 8000 huf-ot ha valaki nem bír ki, igencsak csóró lehet. Gyanítom melóból pötyög, mert netet se bír fizetni :)
2012. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 _Random ***** válasza:
Szanlak titeket. Miert fizettek olyanert, ami lehetne ingyenes is? Nem arrol van szo, hogy csoro vagyok, csak meg tudom becsulni azt a 8000 ft-ot. Mellesleg nem vagyok ps fan, csak racionalisan gondolkodok. Amugy is a sony-nakjoval nagyobb tapasztalata van, mint a microsoft-nak, szoval reszemrol oket tamogaton.
2012. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen tapasztaltabb nem véletlenül törték fel egyszer a Sony rendszert és kiloptak egy csomó bankkártyaadatot?

[link]

2012. dec. 30. 23:38
 14/15 _Random ***** válasza:
Ok, viszont engem komolyan erdekel, hogy milyen okbol vettel xbox-ot?
2012. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Mert jobb mint a PS3,és slim előtt is volt xbox 360-om amit eladtam és vettem egy újat.

Ja,és PS2-m kiskoromban volt amit németországból hoztunk mert ott olcsóbb volt,ráadásul igen jó volt a grafika PS2-n,de xbox már jobb ! :D

2012. dec. 31. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!