Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot vegyek XBOX...

Milyen játékot vegyek XBOX 360-ra?

Figyelt kérdés

Milyen játékot ajánlotok ami nem túl drága?

Black ops 2,Farcry 3,Hitman abs.,halo 4, meg minden féle gyilkolós meg van...

Valamilyen autós,vagy amiben nincs gyilkolás?Mert már jól esne egy olyan játék amiben nincs öldöklés.. :)


2012. dec. 27. 01:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Forza Horizon nagyon jó lett szerintem
2012. dec. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 _Random ***** válasza:
0%
Ha mar vettel xdobozt nem ertem miert nem flasheled ki. A ps3 merfoldekkel jobb nala.
2012. dec. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Portal 2 - szerintem ettől nincs jobb játék :D ,ha értesz angolul akkor nagyon sokat fogsz szórakozni (én kb már 5x végigjátszottam és biztos vagyok benne ,hogy még elő fogom venni)
2012. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Zoli 93 válasza:
100%

Tudom neked ajánlani Forza Motorsport 4-et, Need for Speed Most Wanted 2012,Colin Mcrae dirt 3-at.Esetleg még a fifa 13-at.Ezek jó játékok.Több száz hasonló ilyen fajta jó játékok vannak. Persze ki mi a jó játék.Nekem ezek nagyon tetszenek.

Ha esetleg nem lenne elég akkor az interneten rengeteget találsz pl xbox 360 játékok konzolvilág oldalon,játékok ára is oda van írva :D.

2012. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

qwerty1 véletlenül nem játszottál az S4 League-ban?

Mert én igen és volt egy magyar haverom ezzel a névvel..

Gondolkozok melyiket még,mert most karácsony után nincs sok pénzem !

köszönöm! :)

2012. dec. 27. 11:40
 6/15 anonim válasza:

Szerintem ha eleged van az öldöklésből és szereted az építős játékokat marketplacen minecraftot vehetsz.

Illetve egyetértek most wanteddal.

És kedves Random a flashelés és csippelés illegális és lopás.A ps3 annyival jobb,hogy a multija ingyenes de az xbox live pedig széleskörű szórakozást nyújt.

2012. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem flashelt a gépem,mert live-on szoktam tolni!

:D

2012. dec. 27. 15:11
 8/15 _Random ***** válasza:
Ugyes, tehat evente kozel 10 ezret dobsz ki azert, hogy multin jatszhass?
2012. dec. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

[link]

megéri.

2012. dec. 28. 10:11
 10/15 anonim ***** válasza:
de nem értem miért pofátlankodnak ide mindíg a ps fanok , biztos kisebbségi komplexus , na mind 1 , nemhiszem , mert csak gyk-n ez a nevem :) és nem játszottam az előbb említett játékkal
2012. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!