Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik a Sims 3-mam?

Miért akadozik a Sims 3-mam?

Figyelt kérdés

Töröltem a felesleges store tartalmakat.

Annyi az egész hogy nagyon nagy telkem van de ez eddig nem jelentett gondot. Nem lehet rendesen játszani mert 10 másodpercenként lefagy aztán 10-20 másodperc múlva újra elindul és így tovább. Ma délelőtt még tudtam játszani de most...


Előre is köszönöm annak aki (rendesen) segít!



2012. dec. 26. 22:04
 1/6 anonim válasza:
Próbálj meg a grafikáján állítani. Lehet, hogy az a baj, hogy túl részletes. Amúgy nekem is volt már ilyen akadozás, ez egy idő után magától abbamaradt, de én is sokat idegeskedtem miatta. Ha nagyon idegesít próbáld meg újratelepíteni.
2012. dec. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Várpsszerkesztő családkatalógusból kéne törölni!

Nekekm is ez volt a baj!

2012. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kiléptem a játékból majd újra be ez egy kicsit segített. Azon kívül meg beállítottam hogy ne legyen teljes képernyő és már alig akadozik.


De van még 1 problémám.

Néha nem engedi elmenteni mert a város mentése sikertelen.

Ilyenkor mindig ki kell lépnem és elveszik a munkám...

2012. dec. 27. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Talán nem jó a géped...

Szívás..

2012. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Próbáltad már a mentés mentés máskénttel? Lehet hogy túl sok minden változott egy játék idő alatt nekem is volt hasonló...ilyenkor az eszköztárban kevesebb cuccot kell tartani akár csak hűtőben és a könyvespolcon
2012. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor akadozott amikor kevés hely volt a merevlemezemen lehet itt is ez a baj :)
2016. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!