Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik a Sims 3 játékom?

Miért akadozik a Sims 3 játékom?

Figyelt kérdés
Minden kiegészítő fent van a Nemzedékek kivételével. Egy nap játszottam, és délelőtt még semmi baja nem volt, délután meg elkezdett akadozni, szaggatni a játék. Így nem lehet olyan jól játszani. :( Ez az akadozás 2 nappal a Vár a színpad feltelepítése után volt.
2012. márc. 15. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

te igazi sims mániás vagy :'DD

amugy nem azért mert áh... nem nem azért....:D ;) x)

2012. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom a problémát. :) Csináltam egy új várost, és az nem akadozik. :D
2012. márc. 16. 10:28
 3/13 sam02 ***** válasza:
Nekem is folyton akadozik..de nincs mit tenni...Állítólag újabb dolgok kellenek a gépbe...Igen egy időre megoldódik azzal, hogy új várost csináltál de ha belejössz, pl nagyobb család lesz újból elkezd majd akadozni../saját tapasztalat/
2012. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Patonai Máté válasza:
100%
Nálam is ugyan ez van, ezeket az akadozásokat percenként szokta csinálni és olyan 7 másodpercig tart. A fák ágai, lombjai mozognak de a simek be vannak fagyva. Ha valaki találna erre normális megoldást, örülnék neki, mert már 3-szor töröltem le emiatt a játékot, ugyanis élvezhetetlen így.
2012. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám ha valaki talál rá megoldást NAGYON NAGYON kérem mondja el!!!
2012. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Heló.Ez a probléma nálam is fenn áll csak nekem úgy hogy ha mozgatom a nézetet akkor meg a bútorok is egyesével jönnek be ha belépek stb... Jó lenne tudni erre a megoldást nraast is leszedtem de azzal se az igazi :S ugyan ugy 7 másodpercenként lag de nem mindig de már megőrít:@
2012. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Teljesen mind1 milyen géped van Nekem is ezek az adatok:

CPU: 4 magos 4 Ghz-s

Videókártya: Nvidia Geforce GTX 650 a többi lányegtelen

8 Gb Ram meg ezek mind1 és nekem is olyan percenként amikor mozgatom azonnal beakad olyan 3 mp-re és a legrosszab grafikán is ez van :SS

2013. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg igyvan, nekemis proci 3,3 GHz, VK 2GB, Ram 6GB.. és ugyanez,pedig csak egy kisgyerek van a csaladomban a palin kivül,az egy dolog h rengeteg növel kapcsolatban van vmien szinten,meg van egykét gyerek :DD de attol még sajna nekemis igyvan,és ez miatt hagytam abba a jatekot,mert iszonyatélvezhetetlen így sajnos:( ha vki tud rá valamit írjon :S
2013. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

3 magos 2.1ghz

AMD Radeon HD6530D

4 giga ram

És nekem is szaggat picit XD Szar az optimalizáltsága a jateknak de jó :D

2013. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Sziasztok! A problémát a sims 3 nyitott szomszédság rendszere okozza. Emiatt van h pár óra játék után elkezd szaggatni. Forrása: beakadt simek, autók , bekapcsolva hagyott rádiók tévék. A megoldás egy overwatch nevű mod melynek telepitése laikusnak nem éppen pofonegyszerű de egy kis utánnajárással megoldható. A mod segitsegevel ezek a beakadt dolgok automatikusan törlödnek / kikapcsolnak hajnali 3 kor a szomszéd telkeken.

Ez a massziv szaggatast megoldja de tenyleg optimalizalatlan, nekem 2 magos procival jo kartyaval 8 g ddr3 mal is akadozva megy:(

2013. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!