Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident evil 4-be ilyenkor...

Resident evil 4-be ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés

Még a játék eleje felé van 1 farkas amit a medvecsapdából kiszabadítasz ezért később segít az óriással szemben.Gondolom értitek már a kérdést.Ha nem segítek neki akor is ott lesz segíteni nekem?2x nem akartam már végigvinni a játékot.

14/F



2012. dec. 26. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem segítesz a kutyának akkor elvileg nem kéne ott lennie az óriásnál,nem tudom,én mindig segítettem a kutyának,nem hiszem hogy más kiszabadítaná ha mi nem tesszük meg.Egyébként furcsállom hogy nem akarod mégegyszer átvinni a játékot,én minimum 10-szer átvittem :D
2012. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az már régen volt, most megint elkezdtem.Válasz még jöhet!Most amúgy ott vagyok hogy azokat a szürke szörnyeket kell ölni(regenerator asszem a neve).Tudtok jó módszereket azoknak a kiírtására?Ha a lábát kilövöm még veszélyesebb.A zöld amúgy megy mint minden válaszadómnak
2012. dec. 27. 18:41
 3/5 Shadow T válasza:

A farkas csak eltereli a troll figyelmét hogy tudd lőnni a hátát a a regenerátor vagy az agregátor vagy a terminátor ellen van a egy külön scope (távcső) amit nem tom hol találsz de nem mesze attól a helytől ahol elösször találkozol vele naszóval ha belenézel a scope-ba akkor látsz csomókat amiket szét kell lőni ha kell még segítség nyugodtan írj kívülről tudom az egészet xDD

17/F

2012. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,egy lefagyasztott helyiségben veheted fel azt a scope-ot amit össze kell kombinálni a távcsöves puskáddal és azzal széjjel lőni a gyengepontjait


Ha spórolni akarsz a tölténnyel akkor előveszed a puskát,rálősz a lábára,megvárod hogy felugorjon a testével és gyorsan elfutsz mellette.Arra vigyázz hogy a megfelelő távolság legyen meg köztetek mert akkor rád fog ugrani

2012. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam de a zöld megy.
2012. dec. 28. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!