Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy szokjak le a sims3...

MacsekCicus kérdése:

Hogy szokjak le a sims3 csalásokról?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy mindig használom főleg a testingcheatsenabled true-t és ezzel már nem izgalmas a játék :(
2012. dec. 25. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A testingcheatsenabled-es kódnál gondolj arra, hogy tönkre vághatja a játékot. Ez igaz is, ha túl sokat használják.
2012. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne használd... ennyire nehéz nem beírni a kódot? -.-
2012. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám...
2012. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettől nagyobb problémátok soha ne legyen... Ha csalsz, akkor soha nem fogsz megtanulni játszani, és ez az életben is igaz. Az eredmény akkor igazi ha keményen megküzdöl érte. Hidd el ha csalás nélkül viszed végig sokkal boldogabb leszel a végén. A játékok akadályok nélkül értelmetlenek.
2012. dec. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a bajom :D

De egyszer csináltam egy hapekot, és kitaláltam neki háttértörténetet, hogy hogyan építi fel a karrierjét, meg kinézte magának a tengerparti nagyon drága házat, stb. :D

Szóval kibírtam, hogy az elején nem írtam be kódokat, mert érdekesen nézett volna ki, hogy hirtelen sok pénze lesz, meg hasonlók, és sokkal élvezetesebb volt úgy a játék.

2013. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!