Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot tudnátok...

Milyen játékot tudnátok ajánlani egy lánynak?

Figyelt kérdés

Én egy 13 éves lány vagyok, és már pár napja keresek egy ízlésemnek megfelelő játékot, de nem találtam semmit.

Olyan játékra gondoltam , amiben bármerre lehet menni, és lehet lovagolni(de nem öldöklős játék!)

Tudnátok ilyesmi játékot mondani? (lécci minecraftot ne írjatok) És ne legyen horror, se ilyen csili vili cucc...



2012. dec. 25. 10:24
 1/5 anonim válasza:
Sims....:) kiegészitővel...:)
2012. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:D És az sima Sims 3-at hol és hogyan tudnám letölteni magyar nyelven? :S
2012. dec. 25. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát letölteni szerintem sehol nem tudod magyarul ugy mint a 2-t max megvenni de kereshetsz hozzá magyarosítást.

hát amugy más játékot nagyon nem tudok elképzelni gondolom barbie-bol már kinőttél, esetleg azt mond meg milyen típust szeretnél. Fantasy ban nem igazán találni ojat ami nem öldöklős. max olyat tudnék mondani amiben KEVÉS az öldöklés. :)

2013. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Najó... kicsi öldöklés még belefér :"DD

Ha tudtok, akkor küldhettek olyat is :))

2013. ápr. 1. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Winxes játékok? Habár az elég csillivilli de azért nézd meg: Winx játékok lányoknak-ingyen játék-játék
2018. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!