Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 Premium, Prémium...

Battlefield 3 Premium, Prémium Kérdések?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy én megvettem a Battlefield 3 alapjátékot X360-ra. Most azon töprengek vegyek-e Premiumot. Csakhogy bárhol nézelődök nekem nem a Premium edition kellene, hanem csak maga a premium kód. És nem tudom hogy meg-e éri akkor MS pontért megvenni (4200) ami a gameshop.hu oldalon 6000 pár száz forint, de viszont ennyiből megveszem a premium editiont 11000 ért és ugyan ott vagyok csak lesz még 1 fölös battlefield 3 játékom erre tudtok valami megoldást? Ha lehet részletesen mondjátok, hogy mi miért kéne. Előre is köszönöm válaszaitokat!

2012. dec. 22. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
hát figyelj, megkapod a prémiummal az összes eddigi dlc-t, prémiumos dog tageket, fegyvereket, kést, és sorbanállásnál is első leszel, lehet drága de szerintem megéri
2012. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, de szerintem rosszul értelmezted a kérdést. A lényeg az, hogy tudsz-e olyan oldal ahol meg tudom vásárolni Xbox 360-ra a Battlefield 3 prémiumot, de csak a prémium legyen benne nem még pluszba az alapjáték, mert az megvan. Mert ahol néztem ott 2000 Ms pont 6200Ft most akkor abból kell 2. az már 12000FT, de ennyiből megveszem 10000 ért az alapjátékkal együtt a prémiumot, csak akkor meg 2 darab alapjátékom lesz, na ezzel kéne valamit kezdeni :D
2012. dec. 22. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!