Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield:Bad Company 2...

Battlefield:Bad Company 2 Kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lenne pár kérdésem a fenti játékkal kapcsolatban:

(multiplayer)


-Hogy lehetne beállítani, hogy ne legyek squad leader? Azaz a zölddel jelölt emberke aki spawn point gyakorlatilag.Nem vagyok egy vezető típus, és csak foglalom a helyet egy normális vezér elől, de automatikusan minden szerver berak egyből annak...


-Ejtőernyőt melyik gombbal kell használni?És külön meg kell szerezni mint a fegyvereket stb.,vagy minden játékosnak van alapból?


-Most Assault-Recon (50-50% kb.) kasztú vagyok.Ez a későbbiekben jól fog jönni? Vagy csak egy kasztot kéne használnom? Minden kaszt kb. egyforma erős,vagy van olyan ami erősebb/gyengébb a többinél?Tanácsok is jöhetnek, illetve hogy Neked melyikek jöttek be és miért?


Bocs a sok kérdésért, és előre is köszi a válaszokat! :)


2011. aug. 3. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Squad leaderről nem tudok semmit, bárki spawnolhat bármelyik squadtársára, ha az olyan helyzetben van, de ha akarod, akkor lépj ki a squadból aztán meg vissza.


Space, ha zuhansz, csak csapkodd, és kinyílik.


Minden kasztnak megvan a saját szerepe, azt játszd, amelyiket szereted, és amelyikre éppen szükség van a csapatban (pl. ki kell lőni egy tankot, akkor ne medic-kel menj)


remélem, segítettem

2011. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!